Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie!

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie!, Polska 2021

Polsat zaprasza widzów na wspólne świętowanie sylwestra, by tanecznym krokiem mogli przywitać Nowy Rok. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią m.in.: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Danzel.

 • Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie! w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 01.01.2022 14:00 Odcinek 1

  Polsat 2

 • Sobota 01.01.2022 03:00

  Polsat 2

 • Piątek 31.12.2021 20:00

  Polsat 2

 • HIT Dnia

  Piątek 31.12.2021 20:00

  Polsat

Multimedia

Prowadzący

 • Krzysztof Ibisz
 • Karolina Gilon

Opis programu

ZwińRozwiń

Polsat pragnie zaprosić widzów na wspólne świętowanie, by pełni optymizmu i radości tanecznym krokiem mogli przywitać Nowy Rok. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. Widzowie odbędą wyjątkową muzyczną podróż, podczas której usłyszą największe hity lat i dekad. Sylwestrowe świętowanie rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 20:00.

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie! Po dwuletniej przerwie powracamy na Stadion Śląski, by wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku - Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie! Pełni optymizmu i radości możemy się spotkać i razem tanecznym krokiem przywitać Nowy Rok! Będą z nami miedzy innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. To będzie niezapomniana noc! Bądźcie z nami podczas relacji na żywo z najlepszego koncertu ostatniego dnia tego roku i z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie nam się porwać w tę wyjątkową muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity lat i dekad! Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia, o godzinie 20:00! Nowy Rok przywitają z nami największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra dla Was Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca! Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News. Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo! Imprezę poprowadzą między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon. Za organizację odpowiada Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Komentarze

Skomentuj
 • No Name (gość)

  Nie ładny widok płaczących dzieci i nerwowych ludzi, których nie wpuścili na stadion, bo nie mieli certyfikatu covid! POLSAT jesteście oszustami !!!

  02.01.2022 02:36
 • Bea (gość)

  O LOL mam dość, Listy do M będę ogladala 😍

  31.12.2021 21:05
 • Lolek (gość)

  Ojej.ojej żal pośladki ściska że was tam nie ma?

  31.12.2021 18:20
 • Pafla (gość)

  Szkoda, że "Złotej Maryli "nie dowiozą.

  31.12.2021 16:03
 • NIEfan (gość)

  Jeszcze szatana brakuje

  31.12.2021 13:11
 • Wait (gość)

  Beata Koizdrak mogłaby poczekać z tym powrotem na scenę....A Doda to nie ma zarzutów prokuratorskich???

  29.12.2021 18:07

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 7.3 Głosów: 4

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×