Szansa na sukces - Opole 2019

Finał, Polska 2019

Program nawiązuje do "Szansy na sukces". Zwycięzcy poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do udziału w koncercie finałowym. Zwycięzca wystąpi podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Show
 • Prowadzący: Artur Orzech

Szansa na sukces - Opole 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 20.06.2019 15:15 Odcinek 3

  TVP 2

 • Niedziela 23.06.2019 01:55 Odcinek 8

  TVP HD

 • Niedziela 23.06.2019 03:40 Odcinek 9

  TVP HD

Multimedia

Prowadzący

 • Artur Orzech

Opis programu

ZwińRozwiń

Formuła programu nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej. Uczestnicy wybierają rodzaj podkładu muzycznego i wykonują utwory artysty, a jury poddaje ocenie ich umiejętności wokalne. Prowadzący program, Artur Orzech, losuje utwory spośród piosenek wykonawcy, który jest gościem odcinka. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do udziału w koncercie finałowym. Nagrodą główną będzie udział w konkursie "Debiuty" podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

"Szansa na Sukces" to program, który wielu osobom otworzył drzwi do wielkiej muzycznej kariery. W tym odcinku "Szansy na Sukces. Opole 2019" uczestnicy będą śpiewać piosenki Ani Wyszkoni – piosenkarki, która w 1999 roku zaczynała swoją zawodową drogę właśnie od występu w tym programie. Teraz, oceniając występy uczestników, którzy marzą o tym, by pójść jej śladami, będzie musiała wybrać tylko jednego zwycięzcę. Kto zachwyci ją swoim wykonaniem?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×