Szczęliwe życie Robert Morris 3

Robert Morris: The Blessed Life, USA

Seria programów poruszająca podstawowe zagadnienia dotyczące wiary, postaw, wyborów i postępowania. Pastor Robert Morris pokazuje, jak wieść szczęśliwe i błogosławione życie.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Program religijny
  • Reżyseria: Robert Morris

Szczęliwe życie Robert Morris 3 w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Robert Morris Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria programów poruszająca podstawowe zagadnienia dotyczące wiary, postaw, wyborów i postępowania. W biblijny sposób, używając Bożego Słowa, pastor Robert Morris pokazuje, jak wieść szczęśliwe i błogosławione życie, które zaplanował dla nas Bóg Ojciec. Robert Morris, mąż i ojciec trójki dzieci, jest głównym pastorem założycielem Gateway Church kościoła w Dallas. Pełni funkcję kanclerza The King's University.

Seria programów ,,Szczęśliwe życie"" porusza podstawowe zagadnienia dotyczące naszej wiary, postaw naszego serca, wyborów i postępowania. W biblijny sposób używając Bożego Słowa pastor Robert Morris pokazuje jak wieść szczęśliwe i błogosławione życie ,które zaplanował dla nas Bóg Ojciec. Robert Morris mąż i ojciec trójki dzieci jest głównym pastorem założycielem Gateway Church kościoła w Dallas.Pełni funkcję kanclerza The King's University i jest najlepiej sprzedającym się autorem wielu książek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×