Szkło kontaktowe

Szkło kontaktowe, Polska

Prowadzący i goście, znani polscy satyrycy, w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. W programie uczestniczą też widzowie, dzwoniąc albo wysyłając SMS-y.

 • Gatunek: Program publicystyczny
 • Prowadzący: Tomasz Sianecki, Grzegorz Markowski, Wojciech Zimiński, Michał Kempa, Szymon Jachimek, Katarzyna Kasia

Szkło kontaktowe w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Tomasz Sianecki
 • Grzegorz Markowski
 • Wojciech Zimiński
 • Michał Kempa
 • Szymon Jachimek
 • Katarzyna Kasia

Twórcy

 • Katarzyna Kwiatkowska Komentarz
 • Krzysztof Daukszewicz Komentarz
 • Szymon Jachimek Komentarz
 • Marek Przybylik Komentarz
 • Artur Andrus Komentarz
 • Henryk Sawka Komentarz
 • Jerzy Iwaszkiewicz Komentarz
 • Wojciech Fiedorczuk Komentarz

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodarze programu wraz z zaproszonymi do studia satyrykami lub dziennikarzami w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. W trakcie trwania programu widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami.

Prowadzący i goście, znani polscy satyrycy, w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. Do informacji zawsze podchodzą profesjonalnie i poważnie, czasem jednak pozwalają sobie na odrobinę dystansu. Biorąc pod uwagę barwne życie polityczne w Polsce, ujawniane często afery i pracę specjalnych komisji sejmowych, nie brakuje tematów do rozmowy. W programie uczestniczą też widzowie, dzwoniąc albo wysyłając SMS-y lub e-maile.

Komentarze

Skomentuj
 • baranek (gość)

  Kocham Pana Zimińskiego i Daukszewicza, nie cierpię natomiast Katarzyny Kasi, którą wiele osób się zachwyca. Uważam że p. Katarzyna się wymądrza, a w tym programie ma być lekko i dowcipnie. Opuszczam odcinki z tą Panią i ubolewam, że dlatego nie mogę oglądać p. Markowskiego, którego uwielbiam. Druga p. Katarzyna ma wiele wdzięku i za to ją lubię bardzo. Wszystkich zresztą lubię i serdecznie pozdrawiam.

  23.04.2022 23:47
 • julian (gość)

  kępa zachowuje się jak znudzony mops, natomiast zimiński to całkowita porażka obniża poziom programu.

  02.04.2022 16:30
 • julian (gość)

  kępa zachowuje się jak znudzony mops, natomiast zimiński to całkowita porażka obniża poziom programu.

  02.04.2022 16:28
 • wala (gość)

  uwielbiam p. Katarzynę p. Sianeckiego , a zimiński do szkoły .

  02.04.2022 16:19
 • vera (gość)

  wojciech zimiński -ani to słuchać ani oglądać żenada . Najlepiej mu wychodzi machanie nogą. Pani Kasia i Pan Sianecki Super.

  02.04.2022 16:16
 • Aniela Aranin (gość)

  Proszę mi wytłumaczyć dlaczego ludzie tak strasznie pomstują na emerytów? Chodzi mi o 13 i 14 emerytury.13 emerytury dostajemy JEDEN RAZ W ROKU 14 emeryturę dostaliśmy TYLKO 1RAZ.Nikt jakoś, albo raczej prawie nikt nie protestuje że młodzi ludzie dostają dodatki na dzieci CO MIESIĄC na każde dziecko. Żeby nie było nie mam nic do młodych, proszę tylko zwróćcie uwagę jak to na nas emerytów wpływa. Czuję się bardzo upokorzona czuję się jak żebraczka nigdy nie wyciągałam ręki do państwa żeby otrzymać cokolwiek za darmo. Samotnie wychowałam dziecko zasiłku rodzinnego otrzymywałam całe 62 zŁ o ile dobrze pamiętam. Było ciężko ,ale nie wyciągałam ręki po jałmużnę. Musiało wystarczyć i tyle. Proszę zwróćcie uwagę na to i może w jakiś sposób wytłumaczcie przede wszystkim młodym że my emeryci też mamy prawo żyć godnie

  19.01.2022 22:24
 • Pankracy Pankiewicz pan podwójny (gość)

  Pozdrawiam panów Jachimkow posiadam tv panaSonic

  09.01.2022 16:55
 • Dlaczego,ego pan jachimek mówido brata przez "pan strasznie głupio to wygląda! Mój mąż przez to przestał Was oglądać!!!" (gość)

  WypełniĺM!

  24.10.2021 22:18
 • zygfryd szczecin (gość)

  Witam. Czyżby żaden z szacownych dziennikarzy nie doszedł do tego że temat obajtek czy jak mu tam, nie jest problemem samym w sobie. Uważam a chciałbym się mylić, to jest sondaż co się stanie po coviidzie gdy nadejdzie czas jego rozliczeń. Zaginione respiratory, maseczki (miały być tanie ale nie spełniały wymogów a zapłacono lub nie ponieważ czegoś nie spełniały , szczepionki które się zmarnowały ale gdzieś się sprzedały). To nie żart , kiedy się okaże że ta prawa strona będzie posiadała takie majątki że ten obajtek to jakiś pikuś . Kto i jak doszuka się dowodów tej malwersacji , przecież znamy to z panowania reżimu poprzedniej niedalekiej historii . Historia i dowody będą takie jakie zostawi nam panująca władza. Obajtek to taka próbka testu rynku wyborczego- kozioł ofiarny ,tego jak się zachowają wyborcy i naród ,czyli inaczej badanie rynku (kto-co i jak) Będę kończył , choć spostrzeżeń i dewiacji w tym kraju widzę tyle że nie mogę chyba być patriotą do czego nawołują niektórzy CO TO ZA KRAJ W KTÓRYM MIESZKAM !!!

  19.03.2021 18:04
 • Kymen (gość)

  Nie jesteśmy osobiście zainteresowanie problemem, ale jesteśmy zainteresowani nie wprowadzanie dyktatu jednej moralności. Song kobiet na melodię „Warszawskie dzieci” lub inną stworzoną przez Ciebie. Do celów niekomercyjnych udostępniany bezpłatnie.

  KOBIETY POLSKIE

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Nie złamie wolnych nas Jarosław Nie strwoży kobiet choćby chciał. Zakaz aborcji to nie troska Lecz wiwisekcja naszych ciał.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Nie każcie rodzić dzieci, które Nie będą mogły same żyć. Nie miałeś dzieci ty faszysto O cudzych decydujesz dziś.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Brutale i cyniczne kukły Nie rządźcie nami, bo nie czas. Będziemy same decydować W sprawach, które dotyczą nas.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  26.10.2020 14:03
 • Marynia (gość)

  Uwielbiam Was !Panie Tomaszu Sianecki pozdrowienia dla Mamy od koleżanki z dzieciństwa.

  06.10.2020 14:34
 • Goro (gość)

  Precz z tymi komuchami! Platfusiarska stacja! Tfu!

  10.08.2020 23:12
 • Ania Czarna (gość)

  Powiem tak. Nie interesuja mnie Wasze historie, ale glaturuje. Natomiast, chcialam tylko rzec, ze to wszystko jest tak glupie. Chora sytuacja z covid 19 na calym swiecie Masakra. Pozymykani ludziska prawie na calym swiecie, bo ten wirus szalal. Dalej ponoc szaleje, ale ja tam nie wierze w zadnego wirusa. Oczywiscie wirusy sa i beda, ale bylo rozdmuchane za bardzo i media panike rozjuchaly. Natomiast tetaz, gzie sa te obostrzenia???? I to, do wszystkich tych kampani wyborczych i ichniejszusz kandytatow? Gdzie jest ten dystans, za ktorego do do dzis nie przestrzegania, ludzie musza placic kary??!!!! Na koniec, chcialam tylko rzec, ze na ten czas mieszkam w Irlandii i po wysluchaniu tych kandytatow na Urzad Prezydenta, postanowilam, ze nie bede brac udzialu w tej szopce pilitycznej. Jednym slowem: RZYGAC SIE CHCE

  22.06.2020 00:42
 • Bogdan B. (gość)

  Jestem Waszym fanem od lat. Pandemia i ostatnie posunięcia w SN i w sejmie dziwę się opozycji, gdyż i tak jak obecny prezydent przegra to i tak wygra. To jest główne polecenie „zwykłego posła” i tak się to skończy.

  07.05.2020 22:34
 • zawiedziona (gość)

  Smutne twarze, czarne sukienki, strach w oczach, stare fotele = szkło kontaktowe Może program by uratował Marcin Prokop, bo niektóre obecne facjaty nadają się tylko do radia.

  26.01.2020 10:09
 • guma (gość)

  Gdyby prezydent trzymal kciuki do przodu, znaczyloby, ze trzyma lejce na wodzy.Trzmajac do tylu pokazal, ze on trzyma lejce a jakis kon prowadzi I on niby panuje nad koniem,

  19.01.2020 22:47
 • Bobi49 (gość)

  Szkiełko K. już nie mogę oglądać, potworne zakłócenia - W-wa Wawer

  15.01.2020 22:19
 • emerytka (gość)

  Wspaniały program, oglądam codziennie.Moje spostrzeżenia; najbardziej lubiana przeze mnie para to Pani Katarzyna Kasia i Pan Grzegorz Markowski, cudownie prowadzą program słucha się Ich z zapartym tchem /sądzę, że pan Grzegorz Markowski jest szefem całego programu/ są kopalnią wiedzy i taktu wobec dzwoniących do studia i wszystkich telewidzów. Odnoszę wrażenie, że Pani Katarzyna Kwiatkowska "męczy" się w tym programie, wolę Ją jako aktorkę, natomiast Pan Tomasz Sianecki sprawia wrażenie bardzo zarozumiałego, nie zawsze uprzejmego wobec dzwoniących do studia i wobec współprowadzących, widać , że nie trawi popularności i wiedzy Pani Katarzyny Kasia i Pana Grzegorza Markowskiego a wystarczy być tylko jak Oni, uprzejmym i kompetentnym.

  04.01.2020 14:18
 • Jan z Sopotu (gość)

  Od początku oglądam Szkło, a Katarzyna Kasia wprawia mnie i Małżonkę w zachwyt!

  03.01.2020 17:27
 • Irenas01 (gość)

  Jesteście super a Wojciech Ziminski najlepszy

  18.12.2019 22:27
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×