Szrot lista

Szrot lista, Polska 2014

W każdym odcinku Włodzimierz Zientarski i Michał Figurski stworzą oryginalne zestawienie 10 najciekawszych, najbardziej kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych wydarzeń związanych z motoryzacją.

  • Gatunek: Magazyn motoryzacyjny
  • Reżyseria: Dorota Danielak

Szrot lista w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Dorota Danielak Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W każdym odcinku Włodzimierz Zientarski i Michał Figurski stworzą oryginalne zestawienie 10 najciekawszych, najbardziej kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych wydarzeń związanych z motoryzacją. Ekspert motoryzacyjny i mistrz dowcipnej, ciętej riposty, odważnie podsumują w formie listy przebojów najbardziej kompromitujące zjawiska dla właściciela auta oraz nietypowe i absurdalne gadżety motoryzacyjne.

, Michał Figurski"Szrot lista" program motoryzacyjny, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W każdym programie panowie Włodzimierz Zientarski i Michał Figurski tworzą oryginalne zestawienie 10 najciekawszych, najbardziej kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych wydarzeń związanych z motoryzacją. Ekspert motoryzacyjny i mistrz dowcipnej, ciętej riposty, podsumują w formie listy przebojów takie zjawiska, jak najbardziej kompromitujące Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×