Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia, Polska 2016

Randki to złożony i ciekawy temat. Eksperci podpowiedzą widzom, jak dobrze wypaść na randce - m. in. co najlepiej ubrać i czego na pewno nie można na siebie włożyć, jak zacząć i zakończyć spotkanie.

  • Gatunek: Reality show

Sztuka uwodzenia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Randki to złożony i ciekawy temat. Eksperci podpowiedzą widzom, jak dobrze wypaść na randce - m. in. co najlepiej ubrać i czego na pewno nie można na siebie włożyć. Wytłumaczą, jak powinno się zacząć i skończyć pierwsze spotkanie z potencjalnym partnerem lub partnerką. Zdradzą parę trików, które pomogą osobom zagubionym w relacjach damsko-męskich podbić serca sympatii.

Randkowanie to temat, na który można rozmawiać godzinami. Od dawna wiadomo, że nie ma jednego skutecznego sposobu na znalezienie prawdziwej miłości lub po prostu kogoś, z kim można dobrze się bawić i miło spędzać czas. Sukces miłosny zależy od miliona przeróżnych czynników. Czasami wystarczy niesamowicie silna chemia, czasem to po prostu przypadek... Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Czy nadal liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie? Komentatorzy podpowiedzą widzom, jak najlepiej ubrać się na randkę oraz podadzą listę rzeczy, których na sto procent nie można założyć. Eksperci podzielą się także swoimi opiniami na temat tego, jak powinno się zacząć, a jak skończyć pierwsze spotkanie z potencjalną wybranką bądź kandydatem na męża. Zdradzą też parę magicznych trików, które pomogą zagubionym podbić serca swoich wymarzonych partnerów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×