Sztuka życia

Polska 2009

Sztuka życia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Malarka Joanna Sarapata oraz socjolog Piotr Sarzyński wraz z zaproszonymi gośćmi poruszają różne tematy. Osoby związane ze światem kultury, mediów, polityki oraz show biznesu opowiadają, co sprawia, że podchodzą do życia z twórczą pasją.

Talk show prowadzony przez malarkę Joannę Sarapatę oraz socjologa Piotra Sarzyńskiego to program, w którym poruszane będą nawet najbardziej kontrowersyjne tematy. Rozmawiać o nich będą osoby związane ze światem kultury, mediów, polityki czy show biznesu. Zapraszani goście słyną z wyrazistych poglądów, bezkompromisowości i często oryginalnego stylu życia. Co sprawia, że podchodzą do życia z twórczą pasją? Jacy są prywatnie? Jakie mają priorytety? Co ich łączy, a co dzieli? To wszystko w programie "Sztuka Życia".

Komentarze

Skomentuj
  • malgoska golec.. (gość)

    Sorry,co za program...... Kogo stac w dzisiejszych czasach na takie sniadanie jakie zaproponowala Sylwia Gliwa..... To jest chyba .........nasmiewanie sie z biednych kobiet........SZOK Ja mam 40 lat .,troje dzieci na utrzymaniu.Mąż pracuje za 1469zl(na rękę),ja za 1100 (na łapkę)Opłaty,zycie,skromne ubranie w "szmzteksie",a tu proszę..........(Sniadanie z Tropików) Chyba Wam się k......a w d.....ch po.......bało!!!!!

    24.02.2012 12:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×