Tajemnice Archiwum

Szczecin, Polska 2021

Archiwa skrywają historie, które mogą zainteresować najmłodsze pokolenie oraz zmienić sposób postrzegania najważniejszych postaci w dziejach. Celem programu jest odkrywanie takich historii.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Tajemnice Archiwum w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Piotr Mielech Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W archiwalnych pomieszczeniach można znaleźć nieodkryte sensacyjne historie z najważniejszymi postaciami historycznymi w rolach głównych. Archiwa skrywają historie, które mogą zainteresować najmłodsze pokolenie oraz zmienić sposób postrzegania najważniejszych postaci w dziejach. Celem programu jest odkrywanie takich historii.

Większość osób kojarzy archiwum z miejscem, gdzie niewiele się dzieje, gdzie przetrzymuje się tony nikomu niepotrzebnych dokumentów. Tymczasem prawda jest inna! To właśnie w archiwalnych pomieszczeniach można znaleźć najciekawsze i jeszcze przez nikogo nieodkryte sensacyjne historie z najważniejszymi postaciami historycznymi w rolach głównych. Archiwalne pomieszczenia kryją niesamowite historie, które mogą zainteresować najmłodsze pokolenie oraz zmienić sposób, w jaki postrzegamy najważniejsze postaci w naszych dziejach. Celem naszego programu jest odkrywanie właśnie takich historii!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×