Tajniki umysłu

Tajniki umysłu, Polska

Widzowie będą mieli okazję poznać trudne zagadnienia związane z działaniem narządu mózgu. Autorzy programu poruszą także tematy z zakresu psychologii, filozofii i technologii.

  • Gatunek: Magazyn

Tajniki umysłu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mózg to najbardziej tajemniczy i fascynujący organ w ludzkim ciele. Program ma na celu popularyzację wiedzy naukowej. Widzowie będą mieli okazję poznać trudne zagadnienia związane z działaniem narządu mózgu. Autorzy wyjaśnią, na czym polegają procesy, które zachodzą w ludzkim umyśle, pomagając lepiej zrozumieć ludzką psychikę. Poruszą także tematy z zakresu psychologii, filozofii i technologii.

Mózg to najbardziej tajemniczy i fascynujący organ w ludzkim ciele. Choć wiemy o nim wiele, to jednak poznanie wszystkich funkcji mózgu wciąż jest dla nas zagadką. Program "Tajniki Umysłu" ma na celu popularyzację wiedzy naukowej. Widzowie będą mieli okazję poznać trudne zagadnienia związane z działaniem narządu mózgu. Wyjaśnimy na czym polegają procesy, które zachodzą w naszym umyśle, pomagając lepiej zrozumieć ludzką psychikę. Poruszymy tematy z zakresu psychologii, filozofii i technologii. Postaramy się rozwikłać choć część zagadki jaką jest dla nas funkcjonowanie mózgu i zgłębić "Tajniki Umysłu".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×