Taki jest świat

83, Polska 2021

Przegląd doniesień agencyjnych ze świata. Widzowie mogą zobaczyć nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i ciekawostki naukowe.

 • Gatunek: Magazyn informacyjny

Taki jest świat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • 0

Opis programu

ZwińRozwiń

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć.

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. "Taki jest świat" wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Komentarze

Skomentuj
 • Komentuj nie HEJT'uj! (gość)

  Najciekawsze ciekawostki

  11.09.2021 09:12
 • kaczynski to faja (gość)

  Ja pierdolencja. Wyobraża sobie ktoś Amerykański melodramat z tym ''spikerem''? Mówi jakby co chwile przechodził niekontrolowany orgazm.

  22.08.2020 07:52
 • Franek

  Dajcie ten program w "normalnych" godzinach !!! W nocy mogą być powtórki

  05.11.2018 03:36
 • Jebac reklamy (gość)

  Kurwa ile mam jeszcze tych jebanych reklam ogladac!?! DAWAC CHUJE PROGRAM,BO JUZ KURWA RZYGAM TYMI PIERDOLONYMI REKLAMAMI O 3 W NOCY!!!

  15.07.2018 02:39
 • yui (gość)

  Szkoda że program jest nadawany o tak późnym porze 😢

  04.05.2018 07:52
 • 😁 (gość)

  Ja bardzo lubię ten program. Zawiera dużo ciekawostek co jeszcze dodatkowo przerabiają to w żart dzięki temu jest jeszcze bardziej fajniejszy 😁

  04.05.2018 07:49
 • Ja (gość)

  Tylko dlaczego pisząc o Bangladeszu na mapie został zaznaczony Nepal?

  28.01.2018 10:26
 • Mnie też ... (gość)

  Niemniej trzeba przyznać, że w tym programie ze spikerem idealnie się zgrali: autor tych tekstów (uprawiający gramatykę alternatywną), osobnik odpowiedzialny za materiał filmowy (puszczający jakieś sceny z kina klasy B, jako niby "Wejście smoka"), no i reżyser, odpowiedzialny za dobór tego badziewia - wszyscy o podobnym, dwucyfrowym IQ. Całe szczęście, że to puszczają o tak późnej porze, i jest szansa,że stosunkowo niewielu dzieciom zaburzy to rozwój.

  28.02.2017 01:20
 • Mdli mnie ... (gość)

  ... gdy słyszę tego spikera, który regularnie kaleczy prawie każde obce słowo. A im bardziej kaleczy, tym częściej i tym bardziej podnieconym głosem je wykrzykuje. Naprawdę przyprawia mnie o mdłosci. Oczywiście mogło być gorzej: mógł zostać np. murarzem, fryzjerem, albo, co gorsza, lekarzem ... no nie, lekarzem na szczęście nie, bo przecież na to szkoły trzeba jakieś pokończyć ...

  09.08.2015 02:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×