Tamte lata, tamte dni

Teresa Lipowska, Polska 2021

Marta Perchuć-Burzyńska rozmawia z wybitnymi artystami o dzieciństwie, domu rodzinnym i najważniejszych doświadczeniach. Rozmowy realizowane są w miejscach, które dla bohaterów programu mają największe znaczenie sentymentalne.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Rozmowa
  • Prowadzący: Marta Perchuć-Burzyńska

Tamte lata, tamte dni w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Marta Perchuć-Burzyńska

Twórcy

  • Marta Perchuć-Burzyńska Scenariusz
  • Joanna Makowska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Marta Perchuć - Burzyńska rozmawia z wybitnymi artystami o dzieciństwie, domu rodzinnym i najważniejszych doświadczeniach, które w istotny sposób wpłynęły na ich życie i drogę twórczą. Rozmowy realizowane są w miejscach, które dla bohaterów programu mają największe znaczenie sentymentalne. Tym razem gościem programu jest popularna aktorka Teresa Lipowska.

Marta Perchuć - Burzyńska rozmawia z wybitnymi artystami o dzieciństwie, domu rodzinnym i najważniejszych doświadczeniach, które w istotny sposób wpłynęły na ich życie i drogę twórczą. Rozmowy realizowane są w miejscach, które dla bohaterów programu mają największe znaczenie sentymentalne. Tym razem bohaterem programu jest Maciej Wojtyszko - reżyser, scenarzysta, autor komiksów i filmów animowanych, w tym cyklu dla dzieci "Bromba i inni".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×