Tanie podróżowanie - Polska

Tanie podróżowanie - Polska, Polska

Na Podlasiu Jakub zwizytuje gospodarstwo, w którym zgromadzono największą kolekcję ziół w Polsce. Następnie spróbuje przysmaków tatarskich. W Ściborkach odwiedzi siedzibę Biegnącego Wilka.

  • Gatunek: Turystyka

Tanie podróżowanie - Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Na Podlasiu Jakub zwizytuje gospodarstwo, w którym zgromadzono największą kolekcję ziół w Polsce. Następnie spróbuje przysmaków tatarskich. W Ściborkach odwiedzi siedzibę Biegnącego Wilka, gospodarza jedynego w Polsce Muzeum Eskimoskiego. Nie poprzestanie na oglądaniu eksponatów. Gołdap to najzimniejsza część Polski. Porada uda się na Piękną Górę, by pojeździć tam na nartach. To nie koniec zimnych atrakcji Gołdapi. Jakub odwiedzi sanatorium i podda się zabiegowi krioterapii.

Czy Podlasie okaże się dla Kuby detoksem od miasta? Jakub zwizytuje gospodarstwo, w którym zgromadzono największą kolekcję ziół w Polsce. Następnie spróbuje przysmaków tatarskich. W Ściborkach dziennikarz odwiedzi siedzibę Biegnącego Wilka, gospodarza jedynego w Polsce Muzeum Eskimoskiego. Nie poprzestanie na oglądaniu eksponatów! Gołdap to najzimniejsza część Polski. Porada uda się na Piękną Górę, by pojeździć tam na nartach. To jednak nie koniec zimnych atrakcji Gołdapi. Jakub odwiedzi sanatorium i podda się zabiegowi krioterapii.

Komentarze

Skomentuj
  • Bartosz Kaźmierczak

    Ten program na kanele: "Travel Channel", może być fajny.

    19.03.2018 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×