Teen Cribs Fab 15 Countdown

Teen Cribs Fab 15 Countdown, USA 0

Widzowie mają okazję zobaczyć, jak wyglądają mieszkania amerykańskich nastolatków. Pokoje nie przypominają przeciętnych sypialni niektórych ich rówieśników.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Rozrywka

Teen Cribs Fab 15 Countdown w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie mają okazję zobaczyć, jak wyglądają mieszkania amerykańskich nastolatków. Pokoje nie przypominają przeciętnych sypialni niektórych ich rówieśników. Wnętrza zaprojektowane są z myślą o ich wygodzie. Atrakcje, które fundują im hojni rodzice, to m.in. prywatny klub nocny, skomputeryzowana biblioteka, kino domowe, pole golfowe, czy hala sportowa z boiskiem.

Do tej pory widzowie MTV mieli okazję przekonać się, jak mieszkają największe gwiazdy światowego i polskiego show biznesu. Jednak tym razem kamery MTV pojawią się w najbardziej wypasionych domach zwyczajnych amerykańskich nastolatków, którzy rezydują w nadzwyczajnych wnętrzach, zaprojektowanych tylko i wyłącznie z myślą o ich wygodzie. Ich pokoje nie przypominają przeciętnych sypialni ich rówieśników, w których komputer stanowi jedyne źródło rozrywki. Atrakcje, które fundują im hojni rodzice, to m.in. prywatny klub nocny, skomputeryzowana biblioteka, wypasione kino domowe, pole golfowe czy hala sportowa z pełnowymiarowym boiskiem. Aby przekonać się, jak żyją najszczęśliwsze nastolatki w Stanach oraz ich zamożni rodzice, skłonni spełnić każdą zachciankę pociech, zapraszamy na Teen Cribs, od października na antenie MTV Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×