Telekurier

0

Program zgłębia tematy niechętnie ujawniane, takie jak korupcja, łamanie prawa, przyzwolenie na przemoc. Promuje pozytywne postawy ludzkie - walkę z patologią oraz pomoc drugiemu człowiekowi.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Telekurier w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program zgłębia tematy niechętnie ujawniane, takie jak korupcja, łamanie prawa, przyzwolenie na przemoc. Promuje pozytywne postawy ludzkie - walkę z patologią, pomoc drugiemu człowiekowi, walkę z chuligaństwem. Atutem programu są relacje na żywo o ważnym wydarzeniu mijającego dnia. Podczas programu dziennikarze będą próbowali wyjaśnić wszystkie aspekty zdarzenia.

Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie oraz wielkie gwiazdy ekranu i estrady. Dziennikarze piętnują łamanie prawa oraz urzędniczą nieudolność. Poruszają tematy niechętnie ujawniane, tropią lokalne nieprawidłowości i afery, demaskują nadużywanie władzy, urzędniczą bezduszność i wynikające z niej tragedie ludzkie, pokazują przyzwolenie na przemoc i rodzinne dramaty.

Komentarze

Skomentuj
 • Alina brygarczyk.. (gość)

  Zwracam się o pomoc jestem chorą osobą o stopniu niepełnosprawności pierwszym mam poważne kłopoty z córką na którą zrobiliśmy w 2006 roku darowiznę .Córka po trzech latach się rozwiodła i obecnie przebywa u partnera , w2014 roku składałam wniosek o podważenie darowizny córka się nie zgłosiła do notariusza by się zrzec darowizny ...w akcie notarialnym jest zaznaczone że musi dbać o dom ale już od 4 lat nie interesuje się niczym ,dom staje się wielką ruiną ponadto jest zadłużona na wielką kwotę ,boje się że przyjdzie dzień w którym mieszkanie zostanie zastawione przez komornika ...bardzo prosze o pomoc ja posiadam zasiłek z opieki były mąż jest bez dochodu gdy złożyłam pismo do sadu dostałam odpowiedz jednoznaczną że na chwilę obecną powód obciąża obowiazek uiszczenia opłaty od pozwu w kwocie 3,000 zł nie rozumiem postepowania polskich sądów gdyż walczę o odzyskanie darowizny ....co robić :) :) proszę niech ktoś mi pomorze

  19.02.2016 09:50
 • Gość (gość)

  Chciałbym dowiedzieć się czy w jakiś sposób można pomóc rodzinie o której w dzisiejszym programie była mowa . O Rodzinie która nie ma ciepła w domu a marzeniem dzieci (jak i rodziców) jest mieć dom ciepły dom w którym jest łazienka ... czekam ja meile : [email protected] . Jakikolwiek serwis sms-owy czy coś ktoś z państwa by wiedział cz jest proszę o przekazanie mi takiej informacji.

  14.12.2010 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×