Telekurier - ekstra

0

Program zgłębia tematy niechętnie ujawniane, takie jak korupcja, łamanie prawa, przyzwolenie na przemoc. Promuje pozytywne postawy ludzkie - walkę z patologią oraz pomoc drugiemu człowiekowi.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Telekurier - ekstra w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 09.05.2010 04:35

  TVP3

 • Sobota 08.05.2010 21:00

  TVP3

Opis programu

ZwińRozwiń

Program zgłębia tematy niechętnie ujawniane, takie jak korupcja, łamanie prawa, przyzwolenie na przemoc. Promuje pozytywne postawy ludzkie - walkę z patologią, pomoc drugiemu człowiekowi, walkę z chuligaństwem. Atutem programu są relacje na żywo o ważnym wydarzeniu mijającego dnia. Podczas programu dziennikarze będą próbowali wyjaśnić wszystkie aspekty zdarzenia.

Telekurier-Bliżej Ciebie trwający 25 minut, a emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 21.00 to program będący odpowiedzią na oczekiwania widzów TVP Info w zakresie oferty programu interwencyjno-reporterskiego. Program będzie prezentował reportaże, poświęcone sprawom o charakterze śledczym i obyczajowym. Będziemy zagłębiać się w tematy niechętnie ujawniane - takie jak korupcja, łamanie prawa, przyzwolenie na przemoc. Będziemy także promować pozytywne postawy ludzkie - walkę z patologią, pomoc drugiemu człowiekowi, walka z chuligaństwem itp. Naszym atutem będą programy na żywo - będziemy wszędzie tam, gdzie będzie wydarzenie dnia. Postaramy się zrelacjonować je jak najrzetelniej, przedstawić wszystkie jego aspekty, pokazać nieznane wątki. Podczas programu dziennikarze będą próbowali \wyjaśnić i naświetlić te okoliczności zdarzenia, które nie "wybrzmiały" w ciągu dnia.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×