Telenowyny

Antenowe remanenty, Polska

Program poświęcony mniejszości ukraińskiej w Polsce. Ukazuje polityczne i kulturalne kontakty Polski i Ukrainy, przybliża widzom stosunki polsko-ukraińskie.

 • Czas trwania: 24 minut, Gatunek: Program mniejszości narodowych

Telenowyny w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Piotr Tyma Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program poświęcony mniejszości ukraińskiej w Polsce. Ukazuje polityczne i kulturalne kontakty Polski i Ukrainy, przybliża widzom stosunki polsko-ukraińskie. Wzbogacają go ciekawostki z dziedziny kultury, historii i polityki Ukrainy.

Magazyn informacyjno - publicystyczny przeznaczony dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z jednoczesnym tłumaczeniem na język polski. W programie historia stosunków polsko - ukraińskich, a także bieżące wydarzenia polityczne i kulturalne oraz komentarze do aktualnych spraw polsko - ukraińskich.

Komentarze

Skomentuj
 • smollag (gość)

  Kto opłaca ten propagandowy chłam ? Znowu polski podatnik?

  02.10.2018 20:36
 • Chłop z Mazur (gość)

  Dziwię się że takie programy, które przemycają idee banderyzmu są emitowane w polskiej telewizji. I jeszcze jakaś pani redaktor biadoli z jakimś pisarzem- pokurczem o straszliwych doświadczeniach i gehennie Ukraińców podczas akcji "Wisła" No jaja ktoś sobie robi za moje pieniądze. Ale owa pani redaktor nie zapyta tych "przyjaznych" Ukraińców o Wołyń, o doświadczenia Polaków, o to co przeżywali. Bo o co ma zapytać skoro Ukraińcy bagatelizują temat w czym uczestniczy owa pani redaktor od siedmiu boleści - ukrainofilka, bo przecież wg tego dziwnego koczowniczego ludu temat Wołynia nie istnieje, a wymyślili go Polacy. Co jest grane panie Kurski, komu jeszcze będziemy robić laskę w ramach poprawnych stosunków.

  07.11.2017 13:44
 • chachły (gość)

  chazarskie

  29.04.2017 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×