Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?

Kulisy, Polska 2020

Reality show o tematyce kulinarnej, w którym rywalizować będą ze sobą zespoły złożone z synowych i teściowych.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Reality show

Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W każdym tygodniu w szranki staną 4 dwuosobowe zespoły, które będą zapraszać się nawzajem na przygotowane przez siebie mini przyjęcia w formie obiadu lub kolacji. Goście ocenią przygotowane przyjęcie i dania przyznając punkty od 1 do 10. W finale tygodnia zwycięży ta para (synowa i teściowa), która od rywalek otrzyma największą liczbę punktów, a w nagrodę panie otrzymają 10 tysięcy złotych do podziału.

Reality show o tematyce kulinarnej, w którym rywalizować będą zespoły złożone z synowych i teściowych. Każdy zespół przygotowuje niewielkie przyjęcie z obiadem albo kolacją. Wszystkie pary będą miały takie same możliwości, aby zabłysnąć przed gośćmi - taki sam budżet i czas na organizację przyjęcia. Obowiązuje podział zadań. Synowa będzie musiała zrobić zakupy, ugotować, nakryć do stołu i podać posiłek. Rolą teściowej jest zarządzanie i przyjmowanie gości - teściowych z pozostałych zespołów biorących udział w programie.

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Jestem zniesmaczona zachowaniem pani Jadwigi Cz. Tak się nie zachowuje nauczyciel. Nie potrafi obiektywnie ocenić. Wredne uwagi..... A niby wykształcona.... Smacznego mówi osoba co przygotowała posiłek....no przecież ta dziewczyna przygotowała.....a tylko żeby się przyczepić. Buzia się nie zmykała i zionęła jadem.... Najlepiej zachowała się pani Beata....szacun....tu powinna być nagroda za kulturę i rzetelną ocenę.

  04.05.2020 18:24
 • Teściowa (gość)

  Nie podoba mi się ten program.Ciekawa jestem czy te złośliwe uwagi teściowych są wyreżyserowane? Szczególnie te, które próbują smaków przygotowanego menu. Mam wrażenie, że ich celem jest wyłącznie krytykowanie. Ciągle powtarzają "nie moje smaki" i na ogół nic im nie smakuje i niewiele im się podoba Ja cieszyłabym się, gdyby synowa przygotowała mi potrawy.Trudno jest przecież zrobić coś pod dyktando innej osoby.Mnie chyba wszystko smakowaloby. -Zastanawia mnie cel programu? Nie jest on wyartykułowany. Po obejrzeniu kilku odcinków odnoszę wrażenie,że celem jest pokazanie i udowodnienie, że teściowa to wredna "instytucja" a fajnie byłoby zobaczyć ocieplony wizerunek relacji teściowa/synowa.A te ekspertki smaku szczególnie mnie irytują tymi sztucznymi grymasami. I jeszcze ta złośliwa uwaga o nauczycielkach.Nieelegancka.

  16.10.2019 19:52
 • zosia (gość)

  co to za klempa z Otwocka,paskudny charakter, jak ona się dostała do programu?

  03.10.2019 21:55
 • zosia (gość)

  co to za klempa z Otwocka,paskudny charakter, jak ona się dostała do programu?

  03.10.2019 21:54
 • Anna (gość)

  Jakie te baby są złośliwe a ta Jadwiga matematyczka to tragedia a polonistka nie lepsza jak można być tak zakłamanym współczuję synowym

  03.10.2019 19:25
 • Marcin (gość)

  W odcinku 4 ta Ola to totalna porażka....

  19.09.2019 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×