The Killers w Royal Albert Hall

The Killers Live from Royal Albert Hall, Wielka Brytania 2009

Występ jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, zarejestrowany w lipcu 2009 r. w Royal Albert Hall w Londynie.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Koncert

The Killers w Royal Albert Hall w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Występ jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, zarejestrowany w lipcu 2009 r. w Royal Albert Hall w Londynie. Grupa powstała w 2002 r. w Las Vegas. W skład zespołu wchodzą Brandon Flowers, Dave Keuning, Mark Stoermer i Ronnie Vannucci jr. Ich debiutancka płyta "Hot Fuzz" ukazała się w 2004 r. Promujący ją singiel "Somebody Told Me" zajął trzecie miejsce w rankingach w Wielkiej Brytanii. Inny hit z tej płyty znalazł się na liście 10 najlepszych utworów. Drugi krążek zespołu, "Sam's Town", dwukrotnie zdobył tytuł platynowej płyty.

Niezapomniane widowisko jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie. "To najlepszy koncert zarejestrowany przez kamerę od czasu słynnego "Aloha from Hawaii" Elvisa Presley'a" - tymi słowami Eric Stromsvold z portalu starpulse. com recenzuje występ zespołu The Killers w legendarnym Royal Albert Hall w Londynie. Nawet jeśli jest to komplement nieco na wyrost, to i tak świadczy o tym, że The Killers mogą być stawiani w jednym szeregu z największymi legendami sceny. Ich energiczny występ w mającej 139 lat okrągłej hali po prostu trzeba zobaczyć. Koncert został zarejestrowany w lipcu 2009. W piątkowy wieczór, 9 kwietnia koncert zostanie zaprezentowany w CANAL+. Entuzjastycznie nastawiona publiczność podczas koncertu bawiła się przy takich hitach jak "Somebody Told Me", "Mr. Brightside", "For Reasons Unknown", "Read My Mind" czy "The River Is Wild", a także przebojach pochodzących z ostatniej płyty jak "Human", "This Is Your Life", "The World We Live In" i "Joy Ride". The Killers to jeden z największych fenomenów muzyki alternatywnej ostatniej dekady. W ciągu kilku lat z nikomu nieznanej kapeli stał się zespołem umiejętnie łączącym ostrą gitarową muzykę z melodyjnym dźwiękiem syntezatorów. W brzmieniu The Killers można usłyszeć inspiracje takimi legendami sceny alternatywnej jak Joy Division, New Order, The Cure, Radiohead czy Coldplay. Grupa powstała w 2002 roku w Las Vegas. W skład zespołu wchodzą: Brandon Flowers, Dave Keuning, Mark Stoermer i Ronnie Vannucci Jr. Ich debiutancka płyta "Hot Fuzz" ukazała się w 2004 roku. Promujący ją singiel "Somebody Told Me" zajął trzecie miejsce w rankingach w Wielkiej Brytanii. Kolejny hit z tej płyty, "Mr Brighside", znalazł się na liście 10 najlepszych utworów tuż po premierze. Drugi krążek zespołu "Sam's Town" trafił na rynek dwa lata później i dwukrotnie pokrył się platyną. Ostatni album "Day&Age" ukazał się pod koniec 2008 roku. The Killers mają na swoim koncie wiele nagród.

Komentarze

Skomentuj
  • znawca (gość)

    jakie hot fuZZ ?? HOT FUSS

    04.06.2010 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×