The Voice Senior

The Voice Senior, Polska 2023

Wiek nie może być barierą uniemożliwiającą realizowanie pasji. Utalentowane wokalnie osoby po 60. roku życia udowadniają, że na spełnienie marzeń nigdy nie jest za późno.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Talent show
 • Prowadzący: Marta Manowska, Rafał Brzozowski

The Voice Senior w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Jurorzy

 • Andrzej Piaseczny
 • Alicja Majewska
 • Witold Paszt
 • Izabela Trojanowska

Prowadzący

 • Marta Manowska
 • Rafał Brzozowski

Opis programu

ZwińRozwiń

W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

Komentarze

Skomentuj
 • Ochach (gość)

  To nie było sprawiedliwe ze strony Piotra Cugowskiego dać obu panom angielskie piosenki. Równie dobrze mógł dać obu piosenki polskie. Poza tym, to Maryla Rodowicz wybrała swoim najlepsze, a oni je najlepiej wykonali (aż skóra mrowiła!)

  18.02.2023 21:10
 • Dlaczego prezes Orlenu Obajtek tak bardzo "przeszkadza" PO i PO-wolnym-mediom: Orlen w czasie jego kadencji już odprowadził do Skarbu Państwa ponad 60 MILIARDÓW zł. dochodu (z tego tylko kilka procent ze sprzedaży paliw). Orlen Tuska przez 8 lat ich rządów odprowadził "aż" 3 miliardy zł. dochodu. Co PO zrobiło z resztą pieniędzy z Orlenu? (gość)

  Taki sam trend mają pozostałe spółki Skarbu Państwa pod rządami PiS. I są teraz "piniędze", których tak brakowało ministrowi finansów rządu Tuska, na służbę zdrowia, oświatę, programy socjalne. I to mimo kryzysu post-pandemicznego i wojennego (energetycznego).

  Skąd się wzięło powiedzenie: "wystarczy, że nie kradną"?

  18.02.2023 17:37
 • 60% aktualnej ceny prądu to unijny podatek od rządu Tuska (gość)

  Rząd Tuska zgodził się na handel prawami emisji CO2 przez prywatny niemiecki biznes. Elektrownie muszą kupować te prawa, dlatego niemiecki biznes wyznaczył horrendalnie wysokie ceny.

  W polskiej telewizji można obejrzeć pełną, nieocenzurowaną wersję oświadczenia rzeczniczki rządu Tuska Kidawy-Błońskiej po podpisaniu w/w zgody:

  - W 2019r. ceny prądu wzrosną.

  Z boku kamery słychać czyjś głos:

  - Mówimy, że nie wzrosną.

  - Co?

  - Mówimy, że nie!

  Rzeczniczka PO z uśmiechem na twarzy wygłasza wersję "dla mas":

  - W 2019r. ceny prądu nie wzrosną.

  Zgadnijcie, jaką wersję tego materiału oglądaliście wówczas w Tuskwizjach... To co Tusk opowiada teraz o wpływie cen energii na inflację?...

  Jakie to znamienne, że yxperci-propagandyści opłacani przez hiper-bogacący się biznes "handlu powietrzem", którzy wygłaszają swoją teorię o skali wpływu człowieka na klimat, zawsze jakoś dziwnie "zapominają wspomnieć" o PRECESJI RUCHU Ziemi i dwóch kolejnych anomaliach ruchu planety powodujących cykliczne zmiany klimatu co 13 000 lat. Czy wspominają o naturalnej emisji CO2 z oceanów, która stanowi 96% emisji CO2 do atmosfery na całej planecie?

  Właśnie jesteśmy na finiszu cyklu ruchu planety ocieplającego klimat. Około 2800r. kierunek zmian ruchu odwróci się zgodnie z cyklem i klimat zacznie się ochładzać - z "handlarzami powietrzem" lub bez nich...

  18.02.2023 17:16
 • Pensje partyjnych PO prezesów spółek Skarbu Państwa u Tuska - KILKASET tysięcy zł. miesięcznie. Odprawy, które ci prezesi sami sobie wypisali uciekając ze spółek przed "ustawą kominową" obowiązującą od 2016r.: od 1.5 do 12.8 MILIONÓW zł na łebka. Wszystkie te liczby są w Głównym Urzędzie Statystycznym. "Ustawa kominowa" wprowadzona przez PiS zaraz po objęciu rządów drastycznie (względem rządów Tuska) ogranicza wielkość pensji prezesów spółek Skarbu Państwa, a odprawy muszą być zgodne z Kodeksem Pracy (trzykrotność pensji). (gość)

  I to wszystko w sytuacji, gdy dochody spółek państwowych w czasach Tuska z miesiąca na miesiąc drastycznie malały - wykresy w GUS. Niektóre spółki zaczęły przynosić straty. Wystarczyły 3 miesiące rządów PiS, by dochody spółek z drastycznie malejących stały się drastycznie rosnące - wykresy w GUS. Cud? Skąd się wzięło powiedzenie: "wystarczy, że nie kradną"?

  Taśmy prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r. - pani z PO o prezesach spółek węglowych obsadzonych przez PSL w ramach "zapłaty" koalicyjnej: "Siedzą, lulki palą, pensje, jakie sobie poprzyznawali, to sam wiesz, pie****ło bo musiało pie****nąć.".

  18.02.2023 16:52
 • Slawek (gość)

  Najlepsza jest Rodowicz Byłem na jej koncercie w Bydgoszczy Kapitalna babka pełna dystansu do siebie !

  15.02.2023 20:15
 • Czubis penis ® (gość)

  Czy moglbym zapisac do tego programu moja 75 letnia babcie. Mysle ze ma super talent codziennie jak sie kapie pod prysznicem to gra na moim flecie. I tak szczerze powiem ze naprawde ma melodyjne usta 😍

  11.02.2023 20:14
 • Tusk utajnił raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z 2010r., która wg dziennikarzy z energetyka24 jest największą aferą od 1989r. (gość)

  Urzędową instrukcją negocjacyjną Tusk nakazał w 2010r. wynegocjować umowę z Rosją obowiązującą do 2037r. z ceną gazu o połowę większą niż miała reszty Europy (w 2020r. został wygrany proces przed sądem szwedzkim wytoczony w 2016r. przez rząd PiS przeciw Rosji, zostało zasądzone i wypłacone Polsce 1.5 mld dolarów odszkodowania za umowę Tuska). Wpisz w google:

  * "energetyka24 niekompetencja naruszanie prawa nierzetelnosc miazdzacy raport nik o umowach gazowych z 2010 roku"

  * "energetyka24 thriller polityczny bez zakonczenia szokujace kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku"

  * "pgnig szwedzki-sad-potwierdzil-zwyciestwo-pgnig-w-postepowaniu-arbitrazowym 10184"

  * "energetyka24 kaczynski mial racje gaz z usa znacznie tanszy od rosyjskiego analiza"

  * "money gazprom polska przesyl gazu,218,0,2411994"

  Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk w sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele", oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro łapówki na rzecz Rosji. Niemieckie🇩🇪 media są tak samo jak tutejsze "wolne media"🇩🇪🇷🇺 za-POwolne, też "nie zdążyły" o tym poinformować. Czy ma to coś wspólnego z aferą umowy gazowej Tuska z Rosją?

  Wcześniejszy raport NIK z 2009r. ujawnił, że Tusk po przejęciu rządów porzucił rozpoczętą przez rząd PiS budowę gazoportu. Raport ukazał się po 2 latach bezczynności rządu Tuska, wtedy PO rozpoczęło kontynuowanie budowy gazoportu. Do końca swoich rządów "nie zdążyli" go wybudować, a na taśmach prawdy mówili, że "może będzie w 2017". (Czy to wtedy PO uchwaliło, że brak podpisu Tuska pod raportem NIK powoduje utajnienie raportu tak, że nawet posłowie nie mogą go zobaczyć - tak jak było z późniejszym raportem z 2013r.?)

  Gdy Rosja zajęła Krym, Tusk twierdził: "sankcje są niepotrzebne, bo będą nieskuteczne". Zasady moralne? A co to takiego?...

  Czym różni się artykuł "Gazeta.ru: Nasz człowiek Tusk" na stronach serwisu tvn24 w wersji po napaści Rosji na Ukrainę względem oryginału z 2008r.? Wpisz w google:

  * "tvn24 gazeta ru nasz czlowiek tusk ra48624"

  Czy to dlatego "komentatorzy" internetowi PO🇩🇪🇷🇺 razem z rosyjskimi🇷🇺 i niemieckimi🇩🇪 tak ciężko "pracują" dla Tuska usiłując "przykryć" skalę szkodliwości dla Polski prorosyjskich i proniemieckich rządów Tuska? Wpisz w google:

  * "naszeblogi 41923 proceder werbowania agentow trolli w sieci" (Jeden z komentarzy pod tym artykułem: "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec" - jak widać kłamanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 ojro🇩🇪)

  * "energetyka24 rewolucja na jamale kuriozalna umowa z gazpromem przechodzi do historii analiza"

  * "money nik ujawnil raport o umowach gazowych,199,0,2410183"

  * "nik gov umowy gazowe raport nik w calosci jawny"

  11.02.2023 18:45
 • Kodziro (gość)

  Kibice Cracovii dalej pożyczają w Providencie..

  04.02.2023 07:26
 • ~PARAGRAF (gość)

  I znów będą telewidzowie oglądać i słuchać pozorne spory,rzecz jasna nie za friko.Zapewne,nic w tym złego,że tak "wypasiona" finansowo stacja telewizyjna (mówią,że to narodowa,publiczna,pisowska itp.grzecznościowe nazwy),obdarowywana wbrew mojej woli z moich pieniędzy,płaci "uczciwie" (TVP i uczciwość,to kiepski żart).

  A skoro już mowa o wynagrodzeniach tzw. jurorów (nie wiedzieć czemu tak głęboko skrywanych),to pewnie telewidz wymagający,oczekiwałby jakiegoś profesjonalnego poziomu tej żenującej "zabawy" za cudzą kasę.

  Zatem,kogo mamy w składzie przywołanego jury ? Odpowiedź: towarzystwo wzajemnej adoracji,której nie przeszkadza komu sprzedaje swoje usługi. Cóż,mądrzy ludzie powiadają,ze nic nie trwa wiecznie. A co więcej,pamięć telewidzów jest długa.No i kiedyś,ktoś może zapytać: a ty komu służyłaś/służyłeś i na czyim utrzymaniu byliście ? Pytanie to może być w pewnym momencie bardzo niewygodne i rumieńcem pytany może się oblać,o ile pytani będą wiedzieć,co to wstyd !

  Ale,cóż tam...w końcu pecunia non olet...pieniądze nie śmierdzą; zysk jest zawsze dobry, bez względu na jego źródło.

  03.02.2023 16:04
 • Helenita (gość)

  Mnie sie program podoba. To, ze po 60 im sie chce, ze maja swoje pasje. Wiekszisc z nich ma wiecej wihoru miz niejeden 20 czy 30 - latek. Lubie tez te ich historie, lepsxe to niz ckliwe opowiesci o rozbitych rodzinnych. Chorobach itp.Nie ma tu popisywania tonacjami i kopiowaniem innych tworcow. Uwazam, ze program dla TV Pis sie udal czy komus sie lodoba czy nie.

  28.01.2023 22:41
 • Gabriela (gość)

  Każdy ma punkt widzenia względem siedzenia.Ludzie co Wami...czy musicie tylko marudzić i widzieć wszystko w szarości....Przecież Każdy z Nas będzie SENIOREM. Czy nie widzicie tego że MUZYKA,PASJA ratuje ludzi z samotności, chorób. Nie wiecie że to właśnie głos się nie starzeje. Trzeba czerpać wiedzę od osób starszych...jakie mieli piękne życie! Proste...wesołe...wśród rówieśników. A to co teraz czynią czasy w których przyszło nam egzystować....ta izolacja...odbija się właśnie na byciem człowiekiem...

  21.01.2023 19:20
 • ~PARAGRAF (gość)

  Jak dla mnie,jest kilka czynników,które czynią program nudnym i nieciekawym. Otóż mój odbiór,wrażenia i ocena tego programu są następujące: 1. Odnoszę wrażenia,że oglądam,a właściwie precyzyjniej rzecz ujmując,oglądałem program z życia Koła Emerytów Scen Polskich (wyłączam z tego grona,rzecz jasna, Pana Piotra Cugowskiego).

  2. Program jest programem bardziej biograficznym,niż muzycznym i rzeczywiście,jak ktoś zauważył (i słusznie) ,że nie wszystkich interesuje biografia wykonawców,którzy ,będąc już w starszym/dojrzałym wieku,nagle postanowili ubiegać się o nobilitację społeczną i spełniać swoje marzenia,które niekoniecznie leżą w moim zainteresowaniu. Efekt tych starań/zmagań sceniczno-muzyczno-wykonawczych, bywa zbyt często żenujący....niestety...

  3. Kwestia składu,ale i pracy jury pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli już osoby te zdecydowały się "dorabiać" w TVP-PiS do emerytury,bo takie mają możliwości,to niech sobie dorabiają,ich to sprawa i płatnika.Lecz w zamian za pobierane niemałe gaże (z pieniędzy podatników),oczekuję pracy na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.Czy to są duże wymagania ? W mojej ocenie,nie. Jednak elementarna przyzwoitość nakazuje,że nie ma to być przysłowiowe "parcie na szkło" (tak uczestników,jak i jurorów),ani bylejakość i taki siermiężny, podwórkowy i wieśniacki tumiwisizm.

  4. Występowanie byłych "zawodowców" od śpiewu do kotleta,którzy całe życie występowali gdzieś na "estradach świata" knajpianego,tworzą całość obrazu tego programu bardzo nieczytelnym,nieciekawym,wręcz nudnym,jako się rzekło,żenującym.

  PS-...że też Pan Piotr Cugowski dał się wciągnąć w taki obciach razem z tym drugim gwiazdorem... Cóż... życie...

  21.01.2023 12:48
 • Gość (gość)

  Czy to jest program biograficzny czy muzyczny? Sorry ale nie wszystkich interesuje biografia wykonawców a tej jest najwięcej. Szkoda aż nie chce się oglądać.

  15.01.2023 09:38
 • zawiedziony (gość)

  Ze wszystkich osób występujących w tym programie, najbardziej lubiłem panią Manowską !

  08.01.2023 12:33
 • 👹👹 (gość)

  Ktoś kasuje negatywne komentarze. Formuła programu chyba nie jest taka, że występują zawodowcy, a Pan który całe życie występował na estradach wygrał. To jest etycznie nieuczciwe.

  06.02.2022 10:53
 • Renata (gość)

  Niech ten voice od junior po senior trwa i ma się dobrze!!! :))

  05.02.2022 23:17
 • Renata (gość)

  Przykro mi tylko, że pan Ryszard nie wszedl do finalu :(

  05.02.2022 23:01
 • Renata (gość)

  No jednak pani Jolu to nie ustawka. Wygrał pan Krzysztof! :) Cieszę się bo, nie muszę voica wyrzucić z programu, a bardzo lubię ten program!!!!!! :)

  05.02.2022 22:46
 • Widz (gość)

  Do póki jesteś.... prowadząca dała trochę ciała mówiąc te słowa w odniesieniu do braku z powodu choroby jednego z jurorów. Wyglądało to tak jakby "wysyłała go już na inny świat". Gratuluję poczucia taktu.

  05.02.2022 22:28
 • Renata (gość)

  Jeśli to ustawka i ta ukrainka ma wygrać, to koniec z voicem. Nie ma go w moim programie!!! Zdecydowanie stawialabym na pana Andrzeja, Jerzego i Krzysztofa. Dziwię się ze pan Ryszard odpadl?

  05.02.2022 21:34
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.5 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×