Top Chef. Gwiazdy od kuchni

Top Chef. Gwiazdy od kuchni, Polska 2016

Pierwsza w Polsce, a druga (po produkowanej w USA i mającej premierę 2 lata temu) edycja "Top Chef" na świecie, w której występują znane osoby. Wszystkich uczestników łączy jedno – pasja do gotowania i nieprzeciętne umiejętności kulinarne.

 • Gatunek: Magazyn kulinarny
 • Reżyseria: Anna Urbańska
 • Prowadzący: Maciej Rock

Top Chef. Gwiazdy od kuchni w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Jurorzy

 • Ewa Wachowicz
 • Maciej Nowak
 • Wojciech Modest Amaro

Prowadzący

 • Maciej Rock

Twórcy

 • Anna Urbańska Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W kulinarnym show Polsatu rywalizować ze sobą będą: Anita Sokołowska, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Kalicińska, Edyta Pazura, Beata Oleszek, Olga Bończyk, Vienio, Rafał Maserak, Tomasz Oświeciński, Andrzej Bachleda-Curuś, Wróżbita Maciej, Piotr Galiński i Bartosz Kurek. Gospodarzem jest Maciej Rock, a jurorami Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Wojciech Modest Amaro.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w każdym odcinku uczestnicy będą musieli stanąć do kulinarnej bitwy w różnych, niekoniecznie oczywistych konkurencjach. W niektórych zadaniach pomagać będą im szefowie kuchni z poprzednich sezonów programu "Top Chef". Jednak los uczestników zależy wyłącznie od nich samych. W wielkim finale do ostatecznej walki na smaki staną trzy najlepiej gotujące gwiazdy.

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” - już od września w Polsacie! Najlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet. Już we wrześniu na antenie Telewizji Polsat zobaczymy specjalną edycję programu „TOP CHEF”, pt. „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 niecodziennych uczestników, których łączy pasja do gotowania, którzy nie wyobrażają sobie życia bez gotowania, i którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju. „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA i mającej premierę 2 lata temu) edycją „TOP CHEF” na świecie, w której wystąpią znane osoby. Oto uczestnicy 1. edycji tego kulinarnego show: Małgorzata Kalicińska pisarka; autorka, m.in. bestsellerowej serii „Rozlewisko”, Wróżbita Maciej, czyli Maciej Skrzątek najsłynniejszy wróżbita w Polsce, Katarzyna Skrzynecka aktorka i wokalistka, Bartosz Kurek dziennikarz Polsat News, Olga Bończyk aktorka i wokalistka, Andrzej Bachleda wielokrotny mistrz Polski i Francji w narciarstwie alpejskim, Anita Sokołowska aktorka teatralna i telewizyjna, gwiazda serialu „Przyjaciółki”, Tomek Oświeciński trener personalny, aktor, były Mistrz Polski w judo, Edyta Pazura producentka, manager i prawdziwa matka Polka, Piotr Galiński sędzia międzynarodowy, uznany choreograf, trener mistrzów świata w tańcu jazzowym i w showdance, Beata Oleszek wokalistka zespołu Jarzębina, którego piosenka „Koko Euro Spoko” okazała się oficjalnym przebojem EURO 2012 w Polsce, Rafał Maserak tancerz i choreograf oraz Piotr Vienio Więcławski raper, producent muzyczny i dziennikarz radiowy. Nieprzeciętne umiejętności kulinarne wypracowywali od lat w codziennym życiu i w trakcie zagranicznych podróży. Dotychczas ich dania oceniali przede wszystkim najbliżsi. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona wyżej. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Czy będą tak wymagający i surowi jak dotychczas? Możemy być pewni, że nie umknie im żaden kulinarny błąd, bo na gotowaniu znają się jak mało kto. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w każdym odcinku uczestnicy będą musieli stanąć do kulinarnej bitwy w różnych, niekoniecznie oczywistych konkurencjach. W niektórych zadaniach pomagać będą im szefowie kuchni z poprzednich sezonów programu „TOP CHEF”. Jednak los uczestników zależy wyłącznie od nich samych. W wielkim finale do ostatecznej walki na smaki staną trzy najlepiej gotujące gwiazdy. Specjalną edycję kulinarnego show poprowadzi Maciej Rock. Przed prezenterem nowe, tym razem niezwykle smakowite wyzwanie. Producentem programu jest firma Jake Vision, która ma na swoim koncie takie telewizyjne hity, jak m.in.: „TOP CHEF”, „Tylko Muzyka. Must Be The Music” oraz „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×