Top Model dla psów

Top Dog Model, Wielka Brytania 2012

Program wyłoni nową gwiazdę wśród psów. Jury sprawdzi, które ze zwierząt ma wrodzone zdolności do pozowania w sesjach zdjęciowych i doskonale odnajduje się przed kamerami.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Reality show

Top Model dla psów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program wyłoni nową gwiazdę wśród psów. Jury sprawdzi, które ze zwierząt ma wrodzone zdolności do pozowania w sesjach zdjęciowych i doskonale odnajduje się przed kamerami. Widzowie zobaczą, czy właścicielom uda się utrzymać ulubieńców pod kontrolą, która rasa jest stworzona do życia w świetle jupiterów i czy pupile staną na wysokości zadania i zaoferują jurorom coś więcej niż rozkoszny wygląd.

Pięknie pachną, mają niezwykłe fryzury, uwielbiają pozować do zdjęć. Każdy z nich ma nietuzinkową osobowość i wyjątkowe zdolności. Przybędą z całego kraju, żeby wziąć udział w castingu i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Który z nich zostanie psim Top Model i przeżyje swoje pięć minut sławy? Kandydatki na modelki mają swój program. Dlaczego psy nie miałyby się ubiegać o kontrakt z agencją reklamową? Program "Top Model dla psów" wyłoni nową psią gwiazdę. Doświadczone jury sprawdzi, które ze zwierząt ma wrodzone zdolności do pozowania w sesjach zdjęciowych i doskonale odnajduje się przed kamerami. Czy właścicielom uda się utrzymać swoich ulubieńców pod kontrolą? Która rasa jest stworzona do życia w świetle jupiterów? Czy pupile staną na wysokości zadania i zaoferują jurorom coś więcej niż swój rozkoszny wygląd?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×