Top of the Top Sopot Festival 2019: #loveTOdance

Top of the Top Sopot Festival 2019: #loveTOdance, Polska 2019

Podczas drugiego dnia festiwalu zostaną zaprezentowane przeboje do tańca. W ramach koncertu wystąpią także młodzi artyści z zagranicy rywalizujący o nagrodę Bursztynowego Słowika.

  • Gatunek: Koncert

Top of the Top Sopot Festival 2019: #loveTOdance w telewizji

ZwińRozwiń
  • Środa 14.08.2019 22:00 Odcinek 4

    iTVN

  • Środa 14.08.2019 21:55 Odcinek 4

    TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas drugiego dnia festiwalu zostaną zaprezentowane utwory taneczne, które dostarczą dawki pozytywnej energii. Na scenie pojawią się: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe, Ewelina Lisowska, Reni Jusis, Baranovski i Ania Karwan. W ramach koncertu wystąpią także artyści z zagranicy, którzy będą walczyć o statuetkę Bursztynowego Słowika: Duncan Laurence z Holandii, Frans ze Szwecji, zespół Lake Malawi z Czech, Alma z Bułgarii, Christopher z Danii oraz Luca Hänni ze Szwajcarii.

Koncert #iDance, zaplanowany na 14 sierpnia, poprowadzą Agnieszka Woźniak- Starak, Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer i Olivier Janiak. Taneczne przeboje porwą do tańca zarówno publiczność w Operze Leśnej, jak i widzów przed telewizorami. Dawkę pozytywnej energii zapewnią: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe, Ewelina Lisowska, Baranovski, Reni Jusis i Ania Karwan. W ramach koncertu TOP OF THE TOP wystąpią młodzi, uzdolnieni artyści z zagranicy. W głosowaniu sms-owym widzowie wybiorą utwór, którego wykonawca otrzyma nagrodę Bursztynowego Słowika. Wśród gwiazd Top of the Top znajdą się: Frans (Szwecja) - wykonawca głośnego hitu "If I Were Sorry". W 2016 roku jego singiel zadebiutował na pierwszym miejscu krajowej listy przebojów, a jego piosenka stała się popularna w serwisie muzycznym Spotify, docierając do zestawienia najczęściej odsłuchiwanych utworów m.in. w Szwajcarii, Tajwanie, Islandii, Urugwaju, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Turcji i Niemczech. Lake Malawi - czeski zespół grający muzykę z pogranicza popu, rocka i muzyki klubowej, finaliści tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu, gdzie dotarli do finału ze swoim przebojem "Friend of a Friend". Alma (Bułgaria) - bardzo młoda i utalentowana artystka z Bułgarii, której debiutancki singiel "Perfect" jest stale obecny na radiowych listach przebojów. Luca Hänni (Szwajcaria) - Singiel "Don't Think About Me" promujący jego pierwszy album zadebiutował w 2012 roku na szczycie list przebojów w Szwajcarii, Austrii i Niemczech. Finalista i jeden z faworytów tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, na którym ostatecznie zajął 4. miejsce piosenką "She Got Me". Duncan Laurence (Holandia) - wykonawca pokrytego w Holandii platyną singla "Arcade", który dotarł m.in. na pierwsze miejsce holenderskiej listy Single Top 100 i drugą pozycję belgijskiego zestawienia Ultratop 50 Singles, Flandria, zwycięzca tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Christopher (Dania) - objawienie duńskiej sceny muzycznej. Jego taneczne przeboje i charakterystyczny, wysoki głos podbiły serca fanów na całym świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×