Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry, Polska 2024

W Kościele katolickim obrządku łacińskiego można wyróżnić część przygotowawczą mszy świętej oraz właściwe sprawowanie ofiary. Nabożeństwa symbolicznie nawiązują do Ostatniej Wieczerzy.

 • Czas trwania: 33 minut, Gatunek: Transmisja

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja mszy świętej. W Kościele katolickim obrządku łacińskiego można wyróżnić część przygotowawczą mszy oraz właściwe sprawowanie ofiary. Podczas nabożeństwa celebrowanego w rycie zwyczajnym po obrzędach wstępnych następuje liturgia słowa, podczas której odczytane zostają fragmenty Pisma Świętego, a kapłan odprawiający nabożeństwo wygłasza kazanie. Następnie wierni przystępują do Eucharystii. Po liturgii eucharystycznej kapłan udziela wiernym błogosławieństwa.

Transmisja Mszy Świętej z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski, na Jasnej Górze. Jasnogórski obraz od początku zasłynął cudami, które rozsławiły częstochowskie sanktuarium maryjne i sprawiły, że na Jasną Górę zaczęli przybywać pielgrzymi z całej Polski, a w następnych stuleciach z odleglejszych krajów Europy. Znakiem wiary pielgrzymów są liczne wota ofiarowywane Matce Bożej. Także i dziś do Matki Bożej Częstochowskiej, przybywają pielgrzymi nie tylko z Polski, ale i całego świata.

Komentarze

Skomentuj
 • Tomek (gość)

  Wielki brudny śmierdzący kutas w mordy i dupy wszystkim księżom i wszystkim ludziom którzy uważają się za część kościoła katolickiego, wierzącym w te pierdolone brednie. Wesołego chuja wam do dupy

  18.04.2022 11:11
 • Jerzy (gość)

  Bardzo często uczestniczę w mszach św. niedzielnych i cieszę się, że są nadawane. Również dzisiaj w poniedziałek wielkanocny uczestniczyłem we mszy o godz. 9:30. Okres wielkanocny to czas radosny z powodu Zmartwychwstania Pańskiego. Nie nadaje się do tego organista, który nie potrafi grać w odpowiednim tempie. Grał cały czas powoli, w tym radosne pieśni , jakby na Mszy Św. żałobnej, nie przystające do charakteru Świąt Wielkanocnych. Proszę zwrócić na to uwagę, gdyż Msza Św. nie jest przez to bardziej pobożna . Weselcie się, radujcie Alleluja

  18.04.2022 10:52
 • Bono jest (gość)

  WY JEBANE PEDOFILE Z KOŚCIOŁA WY KURWY KSIĘŻY TO POWINNO SIE WIESZAĆ PUBLICZNIE ZA TE PARSZYWE CZYNY . JESZCZE KURWOM ZROBILI PRIGRAMY W TV PUBLICZNEJ JEBANY RYDZYK I TA JEGO,, TV SRAM ,, KTO TO OGLĄDA BEZMUGOWIE SPIERDOLONE OBYSCIE SIE KURWY JEBLIWE DOCZEKALI SPRAWIEDLIWEGO SĄDU ALE NIE W POLSCE BO POLSKA JEST RZĄDZONA PRZEZ TAKIE SAME KURWY JAK I TEN SCHUJAŁY KOŚCIÓŁ KATOLICKI ŚMIERDZĄCE W KALE KUTASY CHUJ WAM WSZYSTKIM W RYJE

  10.04.2022 10:41
 • Bozena Korszak (gość)

  Przepraszam za Polaków i te niewybredne wpisy

  02.04.2022 20:05
 • Chuj w kościół (gość)

  Wszystkie księdze to pedały i pedofile. Jebane zwyrodnialce wąchają małym chłopcom fiuty.

  02.04.2022 07:34
 • Wonnnn z publicznej tv (gość)

  Wypierdalać z tymi kurewskimi programami katolickimi w kosciolach wasze miejsce pedofile jebane księża kutasy śmierdzące o tobie też mowie Rydzyk ty chuju wredny . Do pracy jebane nieroby a nie przebierać się w te szmaty czarne i chuja palić żyć na czyjś koszt pasożyt pierdolony .

  27.03.2022 11:19
 • Lump z wiejskiej remizy (gość)

  Nie ogladam, nie udaje.

  18.03.2022 06:44
 • Jadwiga.jozefa@gmil (gość)

  Msza św w tv jest super tylko proszę o sciszenie organow podczas mszy bo zagluszaja cala mszę

  18.02.2022 11:03
 • Jad kiełbasiany (gość)

  A kiedy program o synu Jana Pawła II, Adamie Kinaszewskim. Tym co zmarł w dość niewyjaśnionych okolicznościach zaraz po tacie. Kościół zawsze twierdził że to spisek komunistów. No ale zdjęcia ukazują niesamowite wręcz podobieństwo Adama do taty. Ciekawe jak to komunistom się udało, chyba upili Wojtyłę i bzyknal Irenę. Do tego chciałbym też program o pedofilii wśród przyjaciół papieża.

  01.02.2022 07:12
 • Ala (gość)

  Ludzie kto pozwala na umieszczanie takiego obrzydliwego hejtu. Do śmieci z tym chamstwem. Nie chcesz nie lubisz nie wierzysz zignoruj ale nie obrażaj ludzi. Kim jesteś? Spójrz lustro i oceń siebie. Wstydź się!!

  30.01.2022 09:37
 • Weronika (gość)

  Od wieków wieku, byliśmy i jesteśmy prześladowani do dziś, poprzez prowokacje i nienawiść. Każdy odpowiada za swoje czyny i każdy czyn będzie rozliczony u Boga Ojca Wszechmogącego, tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Komentujący siejąc nienawiść, najpierw pokochaj siebie. Panie, wybacz im bo nie wiedzą co czynią i nie pozwól aby ich dusza poszła na stracenie.

  22.01.2022 20:15
 • Braciszek (gość)

  Pamiętajmy-chamstwo nie zna świętości,a forum jest publiczne. Pozostaje znosić, tak jak Bóg nas znosi.

  12.12.2021 13:05
 • KORNELA (gość)

  Jaki jad sączy się z ust Waszych. Jeśli nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie wcale . Pan Bóg powiedział : " Mów Tak albo Nie - reszte jest od złego ' Boże daj tym opluwającym opamiętanie . Zmiłuj się nad Nimi ! Pokój i dobro niech będzie z nami !

  05.12.2021 13:36
 • Marii (gość)

  Spadajcie padalce!!!!!!! Jak wy obrazacie innych , won stad!!!!!!

  27.11.2021 20:05
 • Do-za (gość)

  Jest transmisja mszy świętej. Kto chce to ogląda,przymusu nie ma, każdy ma pilota przy telewizorze. A po co te ordynarne komentarze? Akurat tutaj nie powinno się zamieszczać żadnych komentarzy.

  14.11.2021 09:56
 • Bolesław (gość)

  Opanuj swoje marzenia. Chłopie jesteś odrażający tak bardzo, że niespotykanie w przyrodzie.

  14.11.2021 09:42
 • Stefan telefan (gość)

  Dziś Morawiecki z Kaczyńskim udają się do Torunia. W trakcie podróży uprawiają gejowski seks analny oraz oralny bierny i czynny z ministrantami poleconymi przez biskupa Hosera. Gdy już docierają do Torunia przebierają się w skórzane stroje owiec i idą pokutowac w towarzystwie Rydzyka. Ten za zwłokę w oddawaniu władzy w kraju księżom rucha ich w odbyty wielkimi czarnymi straponami.

  13.11.2021 06:32
 • Roman Pederasta (gość)

  Dziś w odcinku Jacek Kurski rucha w odbyt kardynała Dziwisza. Dziwisz opowiada jak w 1997 wraz z Janem Pedrylem II ruchali trzech 8 letnich chłopców i ssali im siusiaki. Później Dziwisz walnął kupę a Jan pedofil II tylko wypier działa się spermą

  07.11.2021 11:15
 • Tomek (gość)

  Program dla debili. Debile w sukienkach i firankach odprawiają debilne dyrdymały a inne debile się tym zachwycają. Precz z katolickimi programami z tv publicznej. Polska to nie kraj wyznaniowy. Je*** telewizję polską Jacek Kurski ch** ci w dziąsło

  09.10.2021 06:58
 • Katolik (gość)

  Wstyd za tę mszę. Polityczne ścieki podawane przez zdemoralizowanego księdza. Papieżowi byłoby wstyd!

  26.09.2021 11:32

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 8.2 Głosów: 5

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×