Triki Tiki

Torba jeansowa, Polska 2015

Tiki pokazuje, jak przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik. Projekty plastyczne zostały wymyślone i opracowane przez projektantkę Julię Szewczyk.

 • Czas trwania: 9 minut, Gatunek: Program dla dzieci

Triki Tiki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia niezwykłe pomysły na wykonanie zabawki, promując ideę recyklingu. Bohaterka o imieniu Tiki pokazuje, jak przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi stworzyć np. śmieszną przytulankę, ramkę-niespodziankę. Widzowie poznają triki, które zostały zastosowane przy powstawaniu zabawki, oraz różne ciekawostki i porady.

Program przedstawia niezwykłe pomysły na wykonanie zabawki, promując ideę recyklingu. Bohaterka o imieniu Tiki pokazuje, jak przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik. Widzowie poznają triki, które zostały zastosowane przy powstawaniu zabawki, oraz różne ciekawostki i porady. Seria promuje ideę recyklingu. Projekty plastyczne prezentowane w programie zostały wymyślone i opracowane przez polską projektantkę - Julię Szewczyk.

Komentarze

Skomentuj
 • tata (gość)

  Oglądałem program z moją córka, fajna zabawa i cała mas pomysłów:)

  18.12.2015 22:57
 • Kuba (gość)

  super

  27.06.2015 10:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×