Trzy mile do nieba

Polska 2004

Reportaż o strefie zdemilitaryzowanej na granicy Korei Połudnowej i Północnej. Oficjalnie oba państwa od ponad 50 lat są w stanie wojny, co szczególnie widać na granicy.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Reportaż

Trzy mile do nieba w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż o strefie zdemilitaryzowanej na granicy Korei Połudnowej i Północnej. Oficjalnie oba państwa od ponad 50 lat są w stanie wojny, co szczególnie widać na granicy. Pola minowe i zasieki dzielą prawie dwa miliony żołnierzy. Reportaż zawiera wypowiedzi uciekinierów z Korei Północnej oraz urzędnika z południowokoreańskiego Ministerstwa Zjednoczenia o możliwości połączenia obu państw.

Reportaż ze strefy zdemilitaryzowanej na granicy Korei Połudnowej i Północnej. Oficjalnie oba państwa od ponad 50 lat są w stanie wojny, co szczególnie widać na ich granicy. Pola minowe, zasieki, a na całej długości pasa granicznego na przeciwko siebie stoją prawie dwa miliony żołnierzy. Reportaż zawiera wypowiedzi uciekinierów z Korei Północnej oraz urzędnika z południowo koreańskiego Ministerstwa Zjednoczenia o możliwości zjednoczenia obu państw.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×