Turystyczna jazda

Region Trenczyn, Polska 2020

Autorzy programu prezentują ciekawe i atrakcyjne turystyczne miejsca, obiekty, miejscowości zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Program krajoznawczy

Turystyczna jazda w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Wojciech Lubiński Autor
  • Grzegorz Skrzypak Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program podróżniczy prezentujący atrakcyjne turystycznie miejsca, obiekty i miejscowości w Polsce oraz za granicą. Autorzy odwiedzają ciekawe regiony, miasta, bazy noclegowe, szlaki turystyczne i tłumaczą, jak do nich dojechać. Magazyn charakteryzuje się luźną konwencją i szybkim montażem.

Program podróżniczy trwający 10 min. z wykorzystaniem głosu lektora. Głównym założeniem programu jest prezentowanie ciekawych, interesujących i atrakcyjnych turystycznie miejsc, obiektów, miejscowości zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Magazyn charakteryzuje się luźną konwencją i szybkim montażem. Ogólna zawartość odcinka: dojeżdżamy do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, obiektu lub bazy turystyczno - sportowej (tłumaczymy jednocześnie jak tam dojechać, którą drogą). Odwiedzamy regiony, miasta, bazy noclegowe, szlaki turystyczne etc. - jednym słowem jesteśmy wszędzie tam, gdzie da się dojechać autem, rowerem, etc. Rozmawiamy z ciekawymi ludźmi, poznajemy lokalne zwyczaje i smakujemy regionalnej kuchni, wybieramy się z kamerą na baseny termalne oraz nad jeziora. Program popularyzuje także niektóre dyscypliny sportowe, jak np. bieganie i jazda na rowerze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×