TV Okazje

TV Okazje, Polska 2020

Program prezentuje filmy reklamowe w wysokiej jakości. Produkty są szczegółowo przedstawione i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach.

 • Gatunek: Program reklamowy

TV Okazje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program prezentuje filmy reklamowe w wysokiej jakości. TV Okazje to nowe podejście do standardów obsługi klienta i do unikalnej na polskim rynku usługi home shopping. Reklamowane produkty są szczegółowo przedstawione i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach. Dzięki temu widzowie dowiadują się, jak prezentowany produkt sprawdza się w życiu codziennym.

Najlepsze okazje cenowe - Tv Okazje to nowoczesna platforma telezakupowa, oferująca oryginalne produkty prezentowane w wysokiej jakości filmach reklamowych w paśmie telewizyjnym, a także na dedykowanym kanale tv, dostępnym już teraz w najlepszych sieciach kablowych i satelitarnych. Tv Okazje to nowe podejście do standardów obsługi klienta i do unikalnej na polskim rynku usługi jaką jest Home Shopping. Produkty z tv, dostępne na Tv Okazje są przedstawione w najmniejszych szczegółach i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach, w specjalnie do tego celu przygotowanych filmach reklamowych. Dzięki możliwości ujrzenia jak dany przedmiot z reklam tv sprawdza się w praktyce, uzyskujemy niezastąpioną możliwość sprawdzenia tego, jak dany produkt sprawdza się w zwyczajnych i częstych sytuacjach życia codziennego. By wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie pytania i w razie potrzeby jeszcze dokładniej scharakteryzować wybrany produkt, TV Okazje zapewnia dostęp do profesjonalnej infolinii, która została stworzona, by w przystępny i wyczerpujący sposób pomóc w dokonaniu wyboru odpowiedniego produktu z tv. Aktualnie ogromne znaczenie ma czas i łatwy dostęp do najlepszych ofert i promocji na wyciągnięcie ręki. Tv Okazje wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując komfortowe telezakupy najlepszych produktów z tv, dostępnych na polskim rynku.

Komentarze

Skomentuj
 • Teresa (gość)

  Firma wasza przestala dbac o klienta chcialam cos znowu u was kupic na raty ijest problem niemam mejla to kpina

  12.03.2023 05:17
 • Boniek (gość)

  NTL Radomsko w latach 2005 - 2013 retransmitował sygnał stacji TVN

  02.11.2021 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×