TV Okazje

120 min, Polska 2018

Program prezentuje filmy reklamowe. Produkty są szczegółowo przedstawione i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Program reklamowy
  • Reżyseria: Jarosław Szoda

TV Okazje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Borys Szyc
  • Sonia Mietielica
  • Joanna Szczepkowska
  • 99'

Twórcy

  • Jarosław Szoda Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program prezentuje filmy reklamowe. Produkty są szczegółowo przedstawione i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach. Dzięki temu widzowie dowiadują się, jak prezentowany produkt sprawdza się w życiu codziennym.

Tv Okazje to nowoczesna platforma telezakupowa, oferująca oryginalne produkty prezentowane w wysokiej jakości filmach reklamowych w paśmie telewizyjnym, a także na dedykowanym kanale tv, dostępnym już teraz w najlepszych sieciach kablowych i satelitarnych. Tv Okazje to nowe podejście do standardów obsługi klienta i do unikalnej na polskim rynku usługi jaką jest Home Shopping. Produkty z tv, dostępne na Tv Okazje są przedstawione w najmniejszych szczegółach i skrupulatnie testowane w różnych środowiskach i sytuacjach, w specjalnie do tego celu przygotowanych filmach reklamowych. Dzięki możliwości ujrzenia jak dany przedmiot z reklam tv sprawdza się w praktyce, uzyskujemy niezastąpioną możliwość sprawdzenia tego, jak dany produkt sprawdza się w zwyczajnych i częstych sytuacjach życia codziennego. By wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie pytania i w razie potrzeby jeszcze dokładniej scharakteryzować wybrany produkt, TV Okazje zapewnia dostęp do profesjonalnej infolinii, która została stworzona, by w przystępny i wyczerpujący sposób pomóc w dokonaniu wyboru odpowiedniego produktu z tv. Aktualnie ogromne znaczenie ma czas i łatwy dostęp do najlepszych ofert i promocji na wyciągnięcie ręki. Tv Okazje wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując komfortowe telezakupy najlepszych produktów z tv, dostępnych na polskim rynku".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×