Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor

Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor, Polska 2013

Benefis Ireny Santor - wspaniałej wokalistki, która od lat zachwyca talentem i oczarowuje publiczność. Na scenie wystąpią m.in.: Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Marek Piekarczyk i Joanna Lewandowska.

  • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Program artystyczny
  • Prowadzący: Maria Szabłowska, Zbigniew Wodecki

Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Maria Szabłowska
  • Zbigniew Wodecki

Twórcy

  • Beata Szymańska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Benefis Ireny Santor - wspaniałej wokalistki, która od lat niezmiennie zachwyca talentem i oczarowuje publiczność. Wielokrotnie nagradzana artystka ma w repertuarze wiele przebojów. Podczas benefisu wystąpią gwiazdy estrady, z którymi Irena Santor niejednokrotnie spotkała się na scenie, przyjaciele, jak również młodzi artyści, którzy spróbują zmierzyć się z jej twórczością. W programie wezmą udział, m.in.: Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Marek Piekarczyk, Joanna Lewandowska, Adam Nowak, Rafał Brzozowski i Natalia Szroeder.

Benefis Ireny Santor, wspaniałej wokalistki, pierwszej damy polskiej piosenki, która od lat niezmiennie zachwyca talentem i oczarowuje publiczność. Wielokrotnie nagradzana artystka ma w swym repertuarze niemal same przeboje. Ikona sceny chciałaby siebie przedstawiać, przede wszystkim jako normalną osobę, niepozbawioną słabości, ale obdarzoną wielkim poczuciem humoru, radością życia, celebrującą poranną kawę i ciekawą świata. Podczas benefisu wystąpią gwiazdy estrady, z którymi Irena Santor niejednokrotnie spotkała się na scenie, jej przyjaciele, jak również młodzi artyści, którzy spróbują zmierzyć się z jej twórczością. W programie wezmą udział, m.in.: Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Marek Piekarczyk, Joanna Lewandowska, Adam Nowak z zespołu Raz, dwa, trzy, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder. Na koncert złożą się niezapomniane utwory Ireny Santor w ich wykonaniach, jak również w duetach z samą beneficjentką. Irena Santor wykonana te najbliższe swemu sercu. Artystom towarzyszyć będzie zespół Krzysztofa Herdzina. Benefis w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Wodecki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×