Tydzień

Wydanie specjalne z Olsztyna, Polska 2022

Studyjny program, w którym rolnictwo, gospodarkę i problematykę społeczną rozpatruje się przez pryzmat polityki. Program porusza aktualne tematy związane głównie ze wsią.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn

Tydzień w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 04.12.2022 08:00 Odcinek 900

  TVP 1

 • Niedziela 11.12.2022 08:00 Odcinek 901

  TVP 1

Multimedia

Obsada

 • Małgorzata Motecha-Pastuszko

Twórcy

 • Krzysztof Pietrykowski Scenariusz

Opis programu

Studyjny program, w którym rolnictwo, gospodarkę i problematykę społeczną rozpatruje się przez pryzmat polityki. Program porusza aktualne tematy związane głównie ze wsią. Zapraszani do studia politycy, związkowcy oraz rolnicy prezentują swoje poglądy, odpowiadając na pytania widzów.

Komentarze

Skomentuj
 • ATEM (gość)

  50 BILONÓW NA ROK X 50 LAT ,,ZAREZERWOWANE PRZEZ NAUKĘ ŚWIATOWĄ ,,,,,ARDANOWSKI ZASPAŁ ,LEŻY ZALICZKA NA MEDYCNĘ ,,,,NA POWIAT DYDKTYCZNY ,,,ŻADEN POWIAT NIE POBIERA ,,,,DOSTLI 800 BILONÓW ,,,

  28.11.2020 20:17
 • Gościówa (gość)

  Dzisiaj w programie pojawiło się zapytanie : skąd w centralnej Polsce i Wielkopolsce wzięła się ptasia grypa? Nie znam odpowiedzi, ale w dzisiejszych czasach wiemy jak łatwo rozprzestrzeniają się choroby. Daje do myślenia historia, która słyszałam lub czytałam (nie pamiętam ) w necie ze 3 lata temu. Mianowicie słyszałam, że przy naszej wschodniej granicy znaleziono na drzewie martwą świnie czy dzika już nie pamietam. Podobno to martwe zwierzę musiało być rzucone z nisko lecącego samolotu... Nie wiem ile w tym prawdy, ale do dzisiaj ile drobiu u nas trzeba było zutylizować,czy powybijać dzików. Podobnie z odrą tyle przypadków co od jakiegoś czasu u nas nie było.

  12.01.2020 08:22
 • gość (gość)

  Witam mam prośbę ... czy mecenas który występuje w programie tydzień może odpowiedzieć na moje pytanie pot czas programu jakie i co można zrobić z problemem rolnicy którzy mają pola przy wałach przeciw powodziowych zaorali drogi przed wałami i za wałami z tego co wiem prawo mówi że przed i za wałem droga musi być w miejscowości której ja mieszkam akurat sytuacja ma miejsce mało to , to zrobili sobie drogi dojazdowe na wałach na swoje pola i co więcej wały są pod orane do połowy , mimo że zgłasza się ten problem urzędnikom do dnia dzisiejszego nic nie zrobiono problem z rolnikami trwa do dziś i dlatego bardzo proszę o pomoc informacyjną ze strony mecenasa co można w tej sytuacji zrobić żeby problem rozwiązać ten

  11.02.2018 08:46
 • jacekserwacki Q vp.pl (gość)

  Prose o naywisko i ew. kontakt tel. do prawnika wystpujcego w programie TYDYIEN w dn. 20.01.2013r

  20.01.2013 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×