Tydzień

Wydanie specjalne z Olsztyna, Polska 2019

Studyjny program, w którym na rolnictwo, gospodarkę i problematykę społeczną rozpatruje się przez pryzmat polityki. Program porusza aktualne tematy związane głównie ze wsią.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn

Tydzień w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Krzysztof Pietrykowski Scenariusz

Opis programu

Studyjny program, w którym na rolnictwo, gospodarkę i problematykę społeczną rozpatruje się przez pryzmat polityki. Program porusza aktualne tematy związane głównie ze wsią. Zapraszani do studia politycy, związkowcy oraz rolnicy prezentują swoje poglądy, odpowiadając na pytania widzów.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Witam mam prośbę ... czy mecenas który występuje w programie tydzień może odpowiedzieć na moje pytanie pot czas programu jakie i co można zrobić z problemem rolnicy którzy mają pola przy wałach przeciw powodziowych zaorali drogi przed wałami i za wałami z tego co wiem prawo mówi że przed i za wałem droga musi być w miejscowości której ja mieszkam akurat sytuacja ma miejsce mało to , to zrobili sobie drogi dojazdowe na wałach na swoje pola i co więcej wały są pod orane do połowy , mimo że zgłasza się ten problem urzędnikom do dnia dzisiejszego nic nie zrobiono problem z rolnikami trwa do dziś i dlatego bardzo proszę o pomoc informacyjną ze strony mecenasa co można w tej sytuacji zrobić żeby problem rozwiązać ten

  11.02.2018 08:46
 • jacekserwacki Q vp.pl (gość)

  Prose o naywisko i ew. kontakt tel. do prawnika wystpujcego w programie TYDYIEN w dn. 20.01.2013r

  20.01.2013 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×