Tylko Muzyka. Must be the music.

Finał, Polska 2016

Program, który stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie. O tym, kto przejdzie do finału, decydują SMS-y od widzów. W jury zasiądą Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Wojtek "Łozo" Łozowski oraz Kora.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Jan Kępiński
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Rock

Tylko Muzyka. Must be the music. w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Jurorzy

 • Kora
 • Elżbieta Zapendowska
 • Piotr Rogucki
 • Adam Sztaba

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna
 • Maciej Rock

Twórcy

 • Jan Kępiński Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program, który stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie. Show będzie się składać z dziesięciu odcinków: 5 castingowych, 4 półfinałowych oraz finału. Podczas eliminacji producenci oraz muzycy wybrali 150 uczestników. Na etapie przesłuchań wybiorą ok. 30 uczestników, którzy przejdą do półfinałów, w których oceni ich jury. O tym, kto przejdzie do finału, zdecydują SMS-y od widzów.

Oceniać uczestników będą dobrze znani z poprzednich edycji specjaliści, dla których liczy się przede wszystkim – tylko muzyka. Władze w jurorskim składzie będzie pełniła Kora – prawdziwa liderka w życiu i na scenie, niepokorna, nietuzinkowa i zawsze emocjonalna. Nauczycielka gwiazd, autorytet w dziedzinie emisji głosu i kształcenia słuchu Elżbieta Zapendowska jak nikt inny rozpozna szczerość i autentyczność na scenie. Adam Sztaba doskonały dyrygent, muzyk i aranżer z łatwością oceni stopień trudności utworów i wskaże błędy, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie zachwycał się najbardziej oryginalnymi występami z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego osłupienia.

Zapraszamy na trzecią edycję popularnego talent show "Tylko muzyka. Must Be the Music", w którym o sławę, sympatię widzów i pieniądze będą walczyć najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce. W jury niezmiennie zasiądzie czwórka jurorów: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek "Łozo" Łozowski. Program poprowadzą: Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Pierwsza edycja muzycznego show zakończyła się olbrzymim sukcesem - główną nagrodę, czyli 100 tys. złotych oraz możliwość występu podczas tegorocznego Sopot TOPtrendy Festiwal zdobył olsztyński zespół Enej. W ścisłym finale głosami widzów Enej pokonał Filipińczyka Conrado Yaneza i młodego, utalentowanego skrzypka Tomasza Dolskiego. Od finału programu grupa Enej nieustannie gości na szczytach radiowych list przebojów i niemal codziennie koncertuje. Zespół oprócz własnej trasy koncertowej zagrał m.in. na Przystanku Woodstock oraz Opener Festiwal. Finaliści "Tylko muzyka. Must Be the Music" mogą poszczycić się uznaniem jednego z największych twórców muzyki etnicznej Gorana Bregovica. Sukcesem zakończyła się również II edycja muzycznego show. Główną nagrodę, czyli 100 tys. złotych oraz występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 wygrał prawdziwy wirtuoz gitary i wokalista - 17-letni Maciej Czaczyk. W ścisłym finale, głosami widzów, Maciek pokonał 14-letnią uczennicę 2. klasy gimnazjum z Łowicza - Marcelinę Olak oraz lubelski zespół Eris Is My Homegirl, na czele z charyzmatycznym wokalistą Ernestem Kozłowskim. Finał 2. edycji "Tylko muzyka" obejrzało o ponad 700 tys. widzów więcej niż finał 1. edycji, nadawanej wiosną ubiegłego roku. Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must Be the Music" powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

Komentarze

Skomentuj
 • Dupa 44 Kraków (gość)

  Taka jesteś cwana/y to już zap do tego programu. A chore dzieci już dostały swoje pien a ty nic nie robisz tylko umiesz wysłać sms. Ku...-😝 😡😤😨.

  02.07.2016 18:03
 • AnanasX44 Poznań (gość)

  Dobrze że ten zasrany program. Śię skończył bo był nudny 2.07.2016. Potpisał Ananas x

  02.07.2016 17:57
 • 😃 (gość)

  Świetny program

  22.11.2015 20:26
 • Kama (gość)

  kogo interesują opinie jurororów chcemy pomagać talentom to pomagajmy bez promowania , wypalonych celebrytów, pozal się Boże artystów, obudź się Narodzi ....komu to potrzebne? taka tania rozrywka? co? nie lepiej wydać pieniądze na chore dzieci???

  22.11.2015 20:26
 • Gabrysia pom (gość)

  Ja. Lubię. Spiewac💐

  27.09.2015 19:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.7 Głosów: 3

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×