Ucho dla Mai. Epilog Sekretów Chirurgii.

Polska

13-letnia Maja urodziła się bez ucha. Od zawsze czuła się inna. Przeszła przez wieloetapowy proces rekonstrukcji ucha. Po półrocznej rekonwalescencji Maja wraca do kliniki na kolejną operację.

  • Gatunek: Program dokumentalny

Ucho dla Mai. Epilog Sekretów Chirurgii. w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Specjalny odcinek "Sekretów Chirurgii". 13-letnia Maja urodziła się bez ucha. Od zawsze czuła się inna. Wytykana przez rówieśników cierpiała, jednak nie mówiła o tym głośno. W klinice doktora Szczyta odważyła się powiedzieć, co czuje. Przeszła żmudny, wieloetapowy proces rekonstrukcji ucha. Po półrocznej rekonwalescencji Maja wraz z rodziną wraca do kliniki na kolejną operację.

Bohaterkę, 13-letnią Maję, znacie z poprzedniej edycji programu "Sekrety Chirurgii". Dziewczynka urodziła się bez ucha. Od zawsze czuła się inna. Wytykana przez rówieśników cierpiała, jednak nie mówiła o tym głośno. Dopiero w klinice doktora Szczyta odważyła się powiedzieć, co czuje. Rok temu rozpoczęła walkę o nowe ucho. Przeszła żmudny, wieloetapowy proces rekonstrukcji ucha. Doktor Szczyt wyrzeźbił z chrząstki nową małżowinę. Po półrocznej rekonwalescencji Maja wraz z rodziną wraca do kliniki na kolejną operację. W wyjątkowym odcinku zobaczymy poświęcenie lekarzy i ogromną determinację nastolatki. Oczywiście nie zabraknie również wzruszających i zabawnych momentów. Jak dzisiaj wygląda nowe ucho Mai? W jakiej roli debiutuje doktor Szczyt, spełniając kolejne marzenie dziewczynki? Czy umiejętność robienia na drutach jest przydatna podczas operacji? Zapraszamy na specjalny odcinek "Sekretów Chirurgii"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×