Ugotowani w parach

Wydanie specjalne, Polska 2023

Trzy pary z Poznania spotkają się na wyjątkowych kolacjach. Na stołach pojawią się kulinarne inspiracje ze świata, m.in. azjatyckie burgery, greckie pączki i wielkopolskie pyry z gzikiem.

 • Gatunek: Reality show

Ugotowani w parach w telewizji

ZwińRozwiń
 • Dzisiaj 12:10 Odcinek 1

  TVN

 • Niedziela 11.06.2023 12:10 Odcinek 2

  TVN

 • Niedziela 18.06.2023 12:05 Odcinek 3

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Poznaniacy potrafią po mistrzowsku łączyć tradycję z nowoczesnością - widać to również na ich talerzach. Trzy pary spotkają się na wyjątkowych kolacjach i choć różni ich wiele, łączy miłość do dobrego jedzenia. Na stołach pojawią się kulinarne inspiracje z całego świata, między innymi azjatyckie burgery, greckie pączki i wielkopolskie pyry z gzikiem.

"Ugotowani" to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują, przygotowując kolejno trzydaniowa kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Po latach kulinarne show powróci na antenę w nowej odsłonie. Tym razem udział w nim wezmą pary. W każdym odcinku trzy dwuosobowe zespoły popiszą się w kuchni, aby podbić serca pozostałych uczestników i wygrać główną nagrodę. "Ugotowani w parach" zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy, aby wybrać najzdolniejsze i najbardziej charyzmatyczne gotujące duety.

Komentarze

Skomentuj
 • Oliwier z Kraśnika (gość)

  Super program

  10.05.2023 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×