UNDERDOG- kulisy

Underdog - kulisy, Polska 2019

Twórcy i gwiazdy opowiadają o kulisach powstania filmu "Underdog", który przedstawia historię upadku zawodnika MMA i jego walki o powrót na szczyt.

  • Gatunek: Magazyn filmowy

UNDERDOG- kulisy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Twórcy i gwiazdy opowiadają o kulisach powstania filmu "Underdog", który przedstawia historię upadku zawodnika MMA i jego walki o powrót na szczyt. Opowieść jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, na podstawie których powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Reżyserii podjął się Maciej Kawulski. W "Underdog" oprócz Eryka Lubosa i Mameda Chalidowa, którzy odgrywają główne role, występują m.in. Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Michał Mikołajczak i Krzysztof Kiersznowski.

"Underdog" to jedna z najgorętszych premier nadchodzącego roku! Ten film to historia zawodnika MMA (Eryk Lubos), który po upadku – fatalnym w skutkach błędzie podczas pojedynku ze swoim największym rywalem (Mamed Khalidov) – musi podjąć tytaniczny wysiłek w walce o szacunek i miłość, o powrót na szczyt… W tym reportażu twórcy i gwiazdy opowiedzą o kulisach powstania filmu, który wejdzie do kin 11 stycznia 2019 roku. "Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. - Wstań i walcz! Nie poddawaj się!". "Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Reżyserii podjął się Maciej Kawulski. W "Underdog" oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova wystąpią również: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Michał Mikołajczak, Krzysztof Kiersznowski, Jędrzej Taranek, Bartosz Obuchowicz i Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w "Underdog" to debiut aktorski. Producentem tego filmu jest EKIPA, koproducentem - Telewizja Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×