Vavamuffin

Ostróda Reggae Festival 2012, Polska 2012

Koncert zespołu Vavamuffin z Polski. Ostróda Reggae Festival jest miejscem spotkań zwolenników wywodzącej się z Jamajki muzyki i kultury. Impreza zdobyła reputację największej tego typu w Polsce.

  • Czas trwania: 41 minut, Gatunek: Koncert

Vavamuffin w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert zespołu Vavamuffin z Polski. Ostróda Reggae Festival od 12 lat jest stałym miejscem letnich spotkań zwolenników wywodzącej się z Jamajki muzyki i kultury. Impreza zdobyła reputację największej tego typu w Polsce i jednej z największych w Europie. Wydarzenie cieszy się dużym powodzeniem ze względu na dziesiątki wykonawców z całego świata, wysoki poziom artystyczny, dużą liczbę działań towarzyszących oraz sprzyjającą relaksowi atmosferę.

Ostróda Reggae Festival od kilkunastu lat jest stałym miejscem letnich spotkań zwolenników wywodzącej się z Jamajki muzyki i kultury. Impreza należy do największych tego typu w Polsce i jednej z największych w Europie. Dziesiątki wykonawców z całego świata, wysoki poziom artystyczny, wiele imprez towarzyszących, sprzyjająca relaksowi atmosfera - wszystko to sprawia, że festiwal cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W programie koncert polskiego zespołu Vavamuffin.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×