Voo Voo - Oov! Oov!

Polska 1999

Prezentacja materiału z płyty zespołu Voo Voo z 1998 roku, zatytułowanej "Oov Oov", która została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków (nominacja do Fryderyka), jak i fanów zespołu.

  • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Koncert

Voo Voo - Oov! Oov! w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jarosław Koziara Scenografia
  • Wojciech Waglewski Scenariusz
  • Mirosław Olszówka Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Prezentacja materiału z płyty zespołu Voo Voo z 1998 roku, zatytułowanej "Oov Oov", która została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków (nominacja do Fryderyka), jak i fanów zespołu. Repertuar uzupełniony został o starsze przeboje. Koncert, zarejestrowany 5 lutego 1999 roku w Studiu Telewizyjnym S-3 w Łęgu, oscylował muzycznie pomiędzy ska, jazzem, rockiem a funky. Dodatkową atrakcją byli tancerze lubelskiego Teatru "Scena Ruchu", których obecność na scenie znakomicie korespondowała z charakterem muzyki.

Pierwsza część koncertowej prezentacji materiału z płyty zespołu Voo Voo z 1998 roku zatytułowanej "Oov Oov", którą znakomicie przyjęli zarówno krytycy muzyczni (nominacja do Fryderyka), jak i fani zespołu. Repertuar uzupełniony został o starsze przeboje. Koncert, zarejestrowany 5 lutego 1999 roku w Studiu Telewizyjnym S - 3 w Łęgu, oscylował muzycznie pomiędzy ska, jazzem, rockiem a funky. Dodatkową atrakcją byli tancerze lubelskiego Teatru "Scena Ruchu", których obecność na scenie znakomicie korespondowała z charakterem muzyki. Korespondowały również z nastrojem koncertu scenografia oraz kostiumy autorstwa Jarosława Koziary, nawiązujące do oprawy graficznej płyty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×