W roli głównej

W roli głównej, Polska 2018

Magda Mołek pyta o ważne chwile w życiu gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na części: dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są ilustrowane archiwaliami.

 • Gatunek: Talk show
 • Prowadzący: Magdalena Mołek

W roli głównej w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 02:00 Odcinek 4

  TVN Style

 • Jutro 04:30 Odcinek 6

  TVN Style

 • Sobota 07.12.2019 02:00 Odcinek 3

  TVN Style

 • Sobota 07.12.2019 04:30 Odcinek 7

  TVN Style

 • Niedziela 08.12.2019 02:30 Odcinek 2

  TVN Style

 • Niedziela 08.12.2019 04:30 Odcinek 8

  TVN Style

 • Niedziela 08.12.2019 05:00 Odcinek 6

  Metro

 • Poniedziałek 09.12.2019 01:50 Odcinek 8

  TVN Style

 • Poniedziałek 09.12.2019 02:20 Odcinek 3

  TVN Style

 • Poniedziałek 09.12.2019 04:20 Odcinek 4

  TVN Style

 • Wtorek 10.12.2019 01:55 Odcinek 7

  TVN Style

 • Wtorek 10.12.2019 02:25 Odcinek 8

  TVN Style

Multimedia

Prowadzący

 • Magdalena Mołek

Opis programu

ZwińRozwiń

Program „W roli głównej” już od ośmiu lat gości na antenie TVN Style. Przez ten czas widzowie wysłuchali ponad stu rozmów Magdy Mołek z wyjątkowymi gośćmi ze świata kultury i show-biznesu. Było wzruszająco i zabawnie. Czasem iskrzyło, a temperatura w studio znacznie się podnosiła. Prowadząca potrafi zadawać nietypowe pytania, jednak największą przyjemność sprawia jej sytuacja, w której to rozmówca zaskoczy ją. Kto tym razem zdecydował się porozmawiać z Magdą?

Nowy sezon programu zapowiada się niezwykle ciekawie. „W roli głównej” wystąpi skarb narodowy Polaków – Robert Lewandowski. Kocha bardziej żonę czy piłkę nożną? Do czego potrafi się posunąć w obronie prawa do prywatności? Jak często zmienia samochody? Magda na pewno nie zawaha się zapytać. Kolejnym gościem prowadzącej będzie autorka wybitnych dokumentów Ewa Ewart. Ile razy ryzykowała swoje życie w trakcie pracy? Czy boi się śmierci? Dlaczego nie odczuwa strachu w ekstremalnych sytuacjach? O swoich licznych lękach opowie Magdzie szczery do bólu muzyk Dawid Podsiadło. Joanna Krupa też słynie ze szczerości. Czy czegoś żałuje? Jak to możliwe, że wszyscy ją lubią, choć kaleczy język polski, nie rozpoznaje najważniejszych polityków, lubi ryzykowne kreacje i chwali się poprawionym biustem? Gościem Magdy Mołek będzie także Edyta Górniak. Czy jest szczęśliwa? Kogo oprócz syna uważa za najważniejszą osobę na świecie? Dlaczego nie szuka miłości i jest wrogiem małżeństwa? Odpowiedzi na wszystkie te pytania już jesienią, w nowym sezonie programu „W roli głównej”.

Magda Mołek od lat skutecznie nakłania swoich rozmówców do zwierzeń. Przed nami już piętnasty sezon programu "W roli głównej". Na wprost Magdy usiądą znani i lubiani, a prowadząca skutecznie wypyta o historię ich życia. Gwiazdy nie boją się Magdy, bo wiedzą, że nigdy nie przekroczy granicy dobrego smaku, choć zadaje pytania niewygodne. To w tym programie Tatiana Okupnik wylała łzy, opowiadając o miłości do męża, Ewa Chodakowska zdradziła, jak radzi sobie z ludzką nienawiścią, Marcin Daniec pokazał się z sentymentalnej strony, a Daniel Olbrychski opowiedział o szaleństwach młodości i wielkiej miłości do Maryli Rodowicz. Mógł zostać wybitnym malarzem lub misjonarzem, ale na szczęście postanowił sprawdzić się jeszcze jako aktor. Potrafi zagrać wybitnego lekarza, bluesowego wokalistę, milionera z poczuciem humoru, węgierskiego dyplomatę. Wyróżnia go nie tylko wzrost (prawie dwa metry), ale i niezwykła umiejętność parodiowania wszystkich i wszystkiego (co pokaże w programie). Po sukcesie filmu "Bogowie" nazwisko Kot stało bardzo gorące, ale on sam ma do tego duży dystans. W rozmowie z Magdą, mówi, że popularności uczy się cały czas. Szczery, skromny, pozytywny- ujmujący rozmówca. Lubi filozofować, dlatego opowiadając o dzieciach, żonie czy seksie, dochodzi czasem do zaskakujących konkluzji. "Jesteś kosmitą"- podsumuje go Magda. Czy będzie zdziwiona, gdy gość zgłosi nagłą potrzebę opuszczenia studia? - przekonacie się oglądając kolejny odcinek " W roli głównej"

Komentarze

Skomentuj
 • kibic (gość)

  A aparat na zęby gdzie?

  08.10.2017 19:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×