Waga ciężka

Waga ciężka, Polska 2021

Dwie firmy, setki kilometrów do przejechania i zaskakujące ładunki do przewiezienia. W programie kulisy polskiego biznesu transportowego.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Magazyn motoryzacyjny

Waga ciężka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Transport lądowy obecnie jest w stanie umożliwić dostarczenie niemal każdego ładunku. Wiąże się to jednak ze skomplikowanymi procesami logistycznymi podczas planowania tras oraz piętrzącymi się problemami w trakcie przejazdu. Program opowiada o codziennych zmaganiach pracowników zarówno dużego przedsiębiorstwa transportowego, jak i małej, lokalnej firmy. Kamery towarzyszom bohaterom w trasie, w biurze i w warsztacie.

Dwie firmy, setki kilometrów do przejechania i zaskakujące ładunki do przewiezienia - zajrzymy za kulisy biznesu transportowego. Jakie wyzwania stawiają przed naszymi bohaterami wymagający klienci? Jak ekipy radzą sobie z nietypowymi ładunkami i goniącym czasem? Czy na tym interesie da się zarobić? Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Wiąże się to jednak ze skomplikowanymi procesami logistycznymi podczas planowania tras oraz piętrzącymi się problemami w trakcie przejazdu. W programie będziemy śledzić codzienne zmagania pracowników zarówno dużego przedsiębiorstwa transportowego, jak i małej, lokalnej firmy. Nasze kamery będą towarzyszyły im w trasie, w biurze, w warsztacie. Z jakimi wyzwaniami muszą zmagać się każdego dnia?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×