Walentynkowy koncert życzeń

Walentynkowy koncert życzeń, Polska 2021

Koncert przygotowany specjalnie na walentynki. Wystąpią m.in.: Joanna Moro, Eleni, Zenek Martyniuk, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Ola Szwed, Radek Liszewski, Halina Frąckowiak, Filip Lato.

 • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Koncert
 • Reżyseria: Tomasz Klimek, Mikołaj Dobrowolski

Walentynkowy koncert życzeń w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Tomasz Klimek Reżyseria
 • Mikołaj Dobrowolski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert przygotowany specjalnie na walentynki. Wystąpią m.in.: Joanna Moro, Eleni, Zenek Martyniuk, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Ola Szwed, Radek Liszewski, Halina Frąckowiak, Filip Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Power Play i Masters.

Wielka impreza walentynkowa. Koncert przygotowany specjalnie dla widzów Telewizji Polskiej z okazji Święta Zakochanych! Wystąpią największe gwiazdy w miłosnych hitach wszech czasów. Hity dla zakochanych wykonają m.in.: Joanna Moro; Eleni; Zenek Martyniuk; Stefano Terrazzino; Agnieszka Włodarczyk; Ola Szwed; Radek Liszewski (Weekend); Halina Frąckowiak; Filip Lato; Sienna Gospel Choir; Gromee; Kasia Moś; Cleo; Marek Kaliszuk; Power Play; zespół Masters.

Komentarze

Skomentuj
 • o kurde (gość)

  jaki fausz artysta Krawczyk się przewraca, od początku nie oglądałem, kobieta sam na sam, no zwracać się chce

  14.02.2022 23:09
 • O czym nigdy nie napiszą takie jak tutaj partyjniaki z PO🇩🇪🏴‍☠️ (gość)

  O "osiągnięciach" gospodarczych rządów Tuska🇩🇪🏴‍☠️ nie wspomną specjalnie szkolone na "komentatorów" internetowych partyjniaki z PO🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudniani przez nich opluwacze🤑internetowi, bo to jest dla nich bardzo drażliwy temat. Agencja ratingowa podnosząc o 0.4% rating dla Polski stwierdziła: "rządy PiS🇵🇱 są 4 RAZY LEPSZE niż rządy PO🇩🇪🏴‍☠️, nasz wcześniejszy rating był błędny na skutek kłamstw niektórych polityków PO🇩🇪🏴‍☠️". Później ta sama agencja podniosła rating o cały 1% - czyżby teraz określili wyniki gospodarcze PiS🇵🇱 na 14 razy lepsze niż PO🇩🇪🏴‍☠️? Na to wygląda...

  Na pewno opluwacze🤑internetowi z PO🇩🇪🏴‍☠️ nie opowiedzą, jak Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zniszczył cenę polskiej🇵🇱energii w interesie Niemców i Rosjan jednocześnie. Czyżby za stołek w Brukseli z pensją 40 000 - 50 000 🇩🇪ojro miesięcznie, na który pobiegł tak szybko, że był na miejscu zanim kartki z biurka w kancelarii polskiego premiera zdążyły dolecieć do podłogi? Czyżby nie mógł się go już doczekać?

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować gazociąg do Norwegii. Zamiast tego UTAJNIŁ raport NIK z 2013r., który twierdził: "umowa Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z rosyjskim Gazpromem była skrajnie niekorzystna dla Polski". Polska płaciła Rosjanom za gaz najdrożej w Europie. Sąd szwedzki zasądził dla Polski 1.5 miliarda dolarów odszkodowania (!!!) od Gazpromu🇷🇺 za umowę Tuska🇩🇪🏴‍☠️, którą określił jako "sprzeczną z wszelkimi zasadami wolnego handlu".

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zablokować zapisami w traktatach unijnych interes niemiecko-rosyjski NordStream🇷🇺🏴‍☠️🇩🇪. Zamiast tego umorzył (!!!) Rosjanom opłatę za przesył gazu przez Polskę - grubo ponad 2 miliardy złotych rocznie. * (Nie tak dawno premier Morawiecki🇵🇱 skutecznie zablokował w taki sposób kolejny interesik niemiecko-rosyjski. Czy to Merkel🇩🇪 wykopała Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z jego wygodnego stołka w Brukseli z powrotem do Polski? Czy to z powodu tej blokady w wykonaniu polskiego🇵🇱premiera Morawieckiego🇵🇱?) *

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" gazoport. Zamiast tego pozwolił go zablokować rosyjskim gazociągiem - statki z największym tonażem nie wpłyną do gazoportu.

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" elektrownię atomową. A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ po prostu NIE PODPISAĆ unijnego PODATKU na polski🇵🇱prąd (aktualnie 60% CENY PRĄDU to podatek zatwierdzony przez Tuska🇩🇪🏴‍☠️), bo miał takie unijne PRAWO i to BEZ ŻADNYCH konsekwencji dla Polski, ale po prostu WOLAŁ z tego prawa NIE SKORZYSTAĆ.

  Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to dywersant i sabotażysta państwa polskiego🇵🇱? Czy to nie niemieccy️ dziennikarze obawiali się, że Tusk🇩🇪🏴‍☠️ będzie postrzegany w Polsce jako "niemiecka🇩🇪️ agentura🏴‍☠️"? Czy to nie jego nazywali "lokaj Merkel"? Czy to nie Rosjanie nazywali go "nasz🏴‍☠️🇷🇺 człowiek w Warszawie"? Czy to nie on rzucił żarcik na zebraniu wierchuszki PO🇩🇪🏴‍☠️: "nie ma co ukrywać, platforma powstała po to, żeby ludziom z platformy żyło się lepiej"???...

  14.02.2022 21:14
 • Kiedy uwidaczniają się chórki specjalnie szkolonych partyjniaków z PO🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudnionych kłamców🤑internetowych (gość)

  * wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-Platformy-od-ponad-dekady

  Zmiana w programie TVP🇵🇱 lub tylko późna emisja starego filmu zazwyczaj wiąże się z zadaniem wyznaczonym przez "pijarowców" Tuskowej🇩🇪🏴‍☠️ PO🇩🇪🏴‍☠️ chórkom "komentatorów" zawsze udających kogoś innego: "TVP🇵🇱 zmieniło program/późno puściło film, bo Kurski🇵🇱/PiS🇵🇱 źle rządzi".

  O CO CHODZI W TEJ METODZIE wydał jeden mało bystry członek chórku z PO🇩🇪🏴‍☠️ podpisujący się "Won z pisem (gość)" w swoim komentarzu z "16.01.2022 23:05" w:

  * https://www.telemagazyn.pl/serial/lekarka-z-rajskiej-wyspy-decyzja-2938541/odc2/

  >> "KOBIETKI mam nadzieję, że W PRZYSZYĆ WYBORACH ZAGŁOSUJECIE WŁAŚCIWIE, w TVN nikt nie robi ludzi w c****!! ***** ***" <<

  Komentowany serial był przeznaczony dla widowni damskiej. Cytat jest z oryginalną - chamską i na koniec wulgarną - pisownią członka chórku z PO🇩🇪🏴‍☠️ zwracającego się w ten sposób do kobiet.

  Jego koledzy z chórku szybko "zadbali", żeby ta ICH WPADKA przeszła do części tzw. starszych komentarzy, a gazetka (de facto czyjego nadal właściciela?) "zadbała" tam, żeby starszych komentarzy nie dało się odczytać. Sprytne?...

  14.02.2022 21:13
 • Źródła komentarzy (gość)

  W tej, jak w setce innych gazetek z pewnym zagranicznym właścicielem, "komentują" specjalnie szkoleni na "komentatorów" internetowych partyjniaki Tuska🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudniani przez PO🇩🇪🏴‍☠️ kłamcy🤑internetowi. Jakie metody kłamania stosują, jak wygląda rekrutacja, gdzie i za ile:

  * naszeblogi.pl/41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci

  * naszeblogi.pl/comment/113567#comment-113567 (opluwanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 🇩🇪ojro)

  * wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/130641,tajna-instrukcja-PO-przejac-internet.html

  * wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-Platformy-od-ponad-dekady

  * wpolityce.pl/polityka/460757-farma-trolli-z-inowroclawia-to-prawdziwe-standardy-po

  * niepoprawni.pl/blog/kowalsky/czysciciele-internetu-manipulacje-w-sieci

  Agencja ratingowa: "Wyniki gospodarcze rządu PiS🇵🇱 są 4 razy lepsze niż rządu PO🇩🇪🏴‍☠️. Nasz wcześniejszy rating był błędny, opierał się na kłamstwach niektórych polityków PO🇩🇪🏴‍☠️". To samo jest w raportach GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, i nawet liberalno-lewicowej Komisji Europejskiej.

  Ekipy z PO🇩🇪-2050🇩🇪🇷🇺-SLD🇷🇺/Lewica🇷🇺-PSL🏳️‍🌈-itp🏴‍☠️., czyli "piniędzy [dla Was] nie ma i nie będzie", muszą sobie z Wami radzić inaczej niż swoimi "programami" i "wynikami" gospodarczymi, których nie mieli. Za Wasze pieniądze stworzyli jeszcze więcej tzw. farm opluwaczy🤑internetowych, a PO🇩🇪🏴‍☠️ dla oszczędności zrobiło swoim członkom szkolenie z "komentowania" w internecie.

  14.02.2022 21:07
 • Setki milionów publicznych pieniędzy od PO🇩🇪🏴‍☠️ dla "ich/zaprzyjaźnionych mediów" (gość)

  * https://wgospodarce.pl/informacje/20216-rzad-dal-gazecie-wyborczej-gigantyczne-kwoty-na-media-wspierajace-po-wydano-ponad-125-mln-zlotych-wszystko-z-kieszeni-polakow

  * https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/pieniadze-za-reklamy-od-rzadu-wiemy-kto-dostal-najwiecej-aa-Y3i8-KXdm-GiDA.html

  * https://wpolityce.pl/polityka/172660-zobacz-jak-rzad-tuska-pompuje-publiczne-pieniadze-w-gazete-wyborcza-tvn-i-inne-posluszne-media-szokujacy-raport-sejmowego-zespolu

  * https://niezalezna.pl/75526-356-mln-dla-mainstreamu-rzad-po-utrzymywal-prywatne-media

  * https://telewizjarepublika.pl/gazeta-wyborcza-tvp-tvn-zobacz-kto-dostawal-najwiecej-z-panstwowych-pieniedzy,28113.html

  14.02.2022 21:05
 • o TVP🇵🇱 (gość)

  W czasie rządów Tuska🇩🇪🏴‍☠️ TVPlatformiarska przynosiła straty, tak samo "magicznie" jak wszystkie spółki skarbu państwa pod ich rządami. Straty te były w przypadku TVPlatformiarskiej wyjątkowo duże - była praktycznie stopniowo likwidowana organizacyjnie i finansowo. Czyżby miała być docelowo całkowicie zlikwidowana jako niebezpieczna dla PO🇩🇪🏴‍☠️ w przypadku utraty władzy???

  * https://businessinsider.com.pl/media/straty-i-zyski-tvp/gty7emd

  Gdy PiS🇵🇱 wygrało wybory, TVP🇵🇱 - tak samo jak wszystkie pozostałe spółki państwowe - "cudownie" przestało przynosić straty, o czym na wstępie niestety dla siebie musiały wspomnieć nawet platformiarskie🇩🇪🏴‍☠️ "nasze/zaprzyjaźnione media".

  * https://www.forbes.pl/biznes/wyniki-finansowe-tvp-2017-i-prognoza-2018-place-w-tvp/32dnx29

  * https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tvp-jacek-kurski-juliusz-braun-przychody,238,0,2404078.html

  P.Kurski🇵🇱 obejmując stanowisko zapowiedział TVP🇵🇱Sport nadawane za darmo. I TVP🇵🇱 w czasie rządów Zjednoczonej🇵🇱Prawicy nadaje TVP🇵🇱Sport HD w naziemnej telewizji za darmo - jednak można???...

  W czasie rządów PO🇩🇪🏴‍☠️ cena reklam w TVPlatformiarskiej była o połowę mniejsza niż cena reklam w prywatnych telewizjach. Czyżby celowe działanie PO🇩🇪🏴‍☠️? Bo p.Kurski🇵🇱 zrównał cenę reklam w TVP🇵🇱 z ceną reklam w prywatnych telewizjach - jednak można???...

  14.02.2022 21:04
 • katolik (gość)

  Moro znowu będzie zawodzić czy playback ?

  14.02.2022 18:48
 • Gość (gość)

  Cudowny koncert,tyle pracy,cudowna choreografia

  13.02.2021 21:58
 • Elżbieta (gość)

  DArku moja miłości abyśmy kochali się na zaws.

  13.02.2021 21:47
 • Elżbieta Piekarczyk (gość)

  Cudowny koncert DZIĘKUJĘ🥰

  13.02.2021 21:33
 • Dla męża DAriusza sto lat od żony Elżbiety (gość)

  Zdrówka DArku od żonki Elizabet

  13.02.2021 21:29
 • Lux (gość)

  Dlatego jestem za likwidacją abonamentu RTV. Olbrzymie kwoty za występy celebrytów a na starość płaczą że nie mają za co żyć. Poza tym cały rok jedno i to samo

  13.02.2021 19:29
 • maja (gość)

  Włodarczyk ,co to za artystka ja się pytam albo też Liszewski ,Zenek ,tyle miliardów idzie na marne .Co oni z nami robią .Milion dostanie sam scenarzysta tego badziewia.

  13.02.2021 18:57
 • GOSC (gość)

  WSTYD TO PISAC TAKIE BZDURY

  13.02.2021 17:17
 • Danuta (gość)

  Wstyd to pisać takie komentarze

  13.02.2021 17:15
 • danteix (gość)

  Wstyd dla Teatru Wielkiego udostępniać scenę dla takiego ''artysty" jak martyniuk .

  13.02.2021 11:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×