Walka na kilogramy

Walka na kilogramy, Polska

Program ukazuje codzienną walkę Zuzy, Sylwii i Mariusza, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Stosując zalecone treningi i dietę, bohaterowie zmagają się z pokusami i własnymi słabościami.

 • Gatunek: Rozrywka

Walka na kilogramy w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 18:10 Odcinek 5

  iTVN

 • Niedziela 07.06.2020 18:10 Odcinek 6

  iTVN

 • Poniedziałek 08.06.2020 22:15 Odcinek 6

  iTVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Zuzę, Sylwię i Mariusza łączy wspólny cel - pozbycie się zbędnych kilogramów. Program ukazuje ich codzienną walkę o piękną figurę, odzyskanie sprawności fizycznej oraz powrót do zdrowia. Podczas pięciu miesięcy bohaterowie będą zmagać się z czyhającymi na nich pokusami oraz własnymi słabościami. W drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki Zuza, Sylwia i Mariusz mogą liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki oraz sportu. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdy z nich dostanie specjalnie przygotowany plan działania.

Trzech bohaterów, trzy zupełnie odmienne charaktery i historie, które łączy jeden wspólny cel - pozbycie się zbędnych kilogramów. Program pokazuje codzienną walkę Zuzy, Sylwi i Mariusza o piękną figurę, odzyskanie sprawności fizycznej oraz powrót do pełni zdrowia. Nasi bohaterowie przez 5 miesięcy będą zmagać się przeciwnościami dnia codziennego, czyhającymi pokusami oraz własnymi słabościami. Jednak w drodze do uzyskania wymarzonej figury mogą oni liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki oraz sportu. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdy z uczestników programu dostanie "uszyty na miarę", specjalnie przygotowany plan działania i odpowiednio dopasowane metody odchudzania, które pomogą im osiągnąć wymarzony cel. W każdym odcinku będziemy spotykać się z bohaterami, podglądać ich codzienne życie, śledzić postępy w utracie zbędnych kilogramów oraz razem z nimi przeżywać zarówno chwile szczęścia jak i momenty zwątpienia, które będą im towarzyszyć w codziennych zmaganiach i walce o upragnioną sylwetkę.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×