Warsaw Shore Summer Camp

Warsaw Shore Summer Camp, 2017

Warszawa dołączyła do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na "Ekipie z New Jersey" - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys').

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Reality show

Warsaw Shore Summer Camp w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

WG ma problem gdy Stifler chce być sobą. Czy warto robić aferę o niewinny pocałunek? Flyboard, wakeboard i skutery leczą kaca lepiej niż praca. Radość Pedro po powrocie Joli. Mniej złości, więcej radości - owocny finał trudnych rozmów o relacjach.

Zapraszamy na nowe odcinki Warsaw Shore! Tym razem Ekipowicze opanowali największą nadbałtycką imprezownię Mielno. W Ekipie z Warszawy tego lata pojawiła się silna grupa w składzie Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia i Stifler. Do starych uczestników dołączyła też dwójka nowych. Podczas ekipowych wakacji poznacie równie uroczą, co szaloną Olę. Ta pełna energii dziewczyna zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nie znosi kontroli, przez co żaden jej związek nie potrwał długo. Z kolei w imprezowaniu Ola jest długodystansowcem. Dobrą imprezę kończy zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Czy to wystarczy by wkraść się w łaski pozostałych ekipowiczów? Z kolei do męskiej części Ekipy dołączy Piotrek fan piłki nożnej i etatowy podrywacz z lękiem wysokości. Żadnych obaw nie ma natomiast przed ostrym imprezowaniem. Piotrek potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast kłótni i agresji - często zdarza mu się łagodzić konflikty. Jak sam nieskromnie przyznaje, robi na kobietach nie małe wrażenie, przez co nie raz udaje mu się wyrwać dziewczynę nie tylko dla siebie ale i dla kumpla. Sprawdźcie, czy uda mu się uwieść którąś z domowniczek.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×