Wędkarskie przygody Johna Wilsona: z wędką po świecie

John Wilson's Fishing World, Wielka Brytania 2009

John Wilson to najbardziej znany prezenter brytyjskich telewizji wyspecjalizowany w wędkarstwie. W dwunastu odcinkach serii autorzy podążają za Wilsonem w jego egzotycznych eskapadach.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rozrywka

Wędkarskie przygody Johna Wilsona: z wędką po świecie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

John Wilson to najbardziej znany prezenter brytyjskich telewizji wyspecjalizowany w wędkarstwie. W dwunastu odcinkach serii autorzy podążają za Wilsonem w jego egzotycznych eskapadach po najbardziej ekscytujących łowiskach na świecie. Wyprawy Wilsona to nie solowe popisy, bo często zabiera z sobą przyjaciół i łowi z lokalnymi wędkarzami. Autorzy odwiedzą Wybrzeże Szkieletów w Namibi, rzekę Nil w Ugandzie, Brytyjską Kolumbię, Zambię, Hiszpanię oraz Florydę i Alaskę.

John Wilson to najbardziej znany prezenter brytyjskich telewizji wyspecjalizowany w wędkarstwie. W dwunastu odcinkach serii podążamy za Wilsonem w jego egzotycznych eskapadach po nabardziej ekscytujących łowiskach na świecie. Wyprawy Wilsona to nie solowe popisy, bo często zabiera z sobą przyjaciół i łowi z lokalnymi wędkarzami. Odwiedzamy Wybrzeże Szkieletów w Namibi, rzekę Nil w Ugandzie, Brytyjską Kolumbię, Zambię, Hiszpanię oraz Florydę i Alaskę.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    on jest super

    04.01.2011 18:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×