Weekendowa metamorfoza

Weekendowa metamorfoza, Polska 2019

Krzysztof Miruć, architekt i projektant wnętrz, pomaga ludziom w przygotowaniu niespodzianki dla ich najbliższych - weekendowej metamorfozy jednego pomieszczenia w domu.

 • Gatunek: Reality show

Weekendowa metamorfoza w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Jutro 18:00 Odcinek 6

  TVN

 • Premiera

  Niedziela 21.07.2019 11:00 Odcinek 7

  TVN

 • Powtórka

  Sobota 27.07.2019 18:00 Odcinek 7

  TVN

 • Niedziela 28.07.2019 11:00 Odcinek 8

  TVN

 • Powtórka

  Sobota 03.08.2019 18:00 Odcinek 8

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Krzysztof Miruć, architekt i projektant wnętrz, dokonuje metamorfozy jednego pomieszczenia w domu bohaterów, którzy pragną zrobić wybranej bliskiej osobie niespodziankę. Zmiana jest przeprowadzana w weekend i w tajemnicy przed osobą, z myślą o której jest przygotowywana. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu w krótkim czasie, dlatego architekta wspomogą: jego asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz.

W tym programie remontowym Krzysztof Miruć, architekt i projektant wnętrz, pomoże bohaterom w przygotowaniu niezwykłej niespodzianki dla ich najbliższych: weekendowej metamorfozy jednego pomieszczenia. Pod nieobecność osoby, dla której niespodzianka będzie przygotowywana, wybrane wnętrze zmieni się nie do poznania. Będzie to możliwe dzięki pomysłowości prowadzącego, zaangażowaniu bohaterów programu, udanym zakupom w sklepach z wyposażeniem wnętrz oraz współpracy ze sprawdzoną ekipą remontową oraz niezawodnym zespołem Krzysztofa. Architekta wspomoże jego asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu w bardzo krótkim czasie. O pomoc poproszą Krzysztofa Mirucia bardzo różne osoby. Mama będzie chciała odnowić pokój dla dorastającej córki, zmieniając jego wystrój z dziecięcego na młodzieżowy. Mąż zamarzy o sprawieniu przyjemności żonie, która zajmuje się dziećmi i zasługuje na sypialnię marzeń. Młoda dziewczyna zrobi remont salonu dla narzeczonego, by w końcu mogli razem zamieszkać. Siostra zaskoczy zapracowaną siostrę nowym, funkcjonalnym salonem. Metamorfoza każdorazowo dokona się w zaledwie weekend, w ścisłej tajemnicy przed osobą, z myślą o której będzie przeprowadzana. Każdy odcinek rozpocznie się wizytą prowadzącego w domu bohatera.

Komentarze

Skomentuj
 • Agnieszka (gość)

  Chciała bym zgłosić do programu pewną osobe. Moj email agagnojska@interia.pl

  13.07.2019 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×