Widokówka z festiwalu

Festiwal Opolski 1985, Polska 2023

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - z okazji jubileuszu 60-lecia istnienia Krajowego Festiwalu przypomnienie najważniejszych momentów i występów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

  • Czas trwania: 3 minut, Gatunek: Felieton

Widokówka z festiwalu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to wielkie muzyczne święto i jedna z najważniejszych polskich imprez cyklicznych. Przez 6 dekad na deskach amfiteatru wystąpili najwięksi artyści rodzimej sceny muzycznej, narodziły się nowe gwiazdy i niezapomniane przeboje. Z okazji jubileuszu 60-lecia Krajowego Festiwalu przypomnienie najważniejszych momentów i występów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to wielkie muzyczne święto i jedna z najważniejszych polskich imprez cyklicznych. Przez 6 dekad na deskach amfiteatru wystąpili najwięksi artyści rodzimej sceny muzycznej, narodziły się nowe gwiazdy i niezapomniane przeboje. Z okazji jubileuszu 60 - lecia istnienia Krajowego Festiwalu na antenie TVP3 Opole przypomnimy najważniejsze momenty i występy, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×