Wieczór wyborczy

Wybory parlamentarne 2015, Polska 2015

„Wieczór wyborczy” w Telewizji Polskiej poprowadzą Diana Rudnik, Piotr Kraśko oraz Michał Adamczyk. Odbędzie się w specjalnie przygotowanym na tę okazję studiu w głównym budynku siedziby TVP w Warszawie.

  • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Polityka
  • Prowadzący: Diana Rudnik, Piotr Kraśko, Michał Adamczyk

Wieczór wyborczy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Diana Rudnik
  • Piotr Kraśko
  • Michał Adamczyk

Opis programu

Pierwsze przybliżone sondażowe wyniki wyborów do Sejmu podane zostaną o godz. 21:00. Będą to dane uzyskane na podstawie deklaracji wyborców opuszczających lokale wyborcze. Goście zaproszeni do studia, m.in. politycy, socjolodzy, politolodzy, publicyści będą na bieżąco komentować te wyniki. Dzięki obecności reporterów TVP w sztabach wyborczych, widzowie będą mieli możliwość poznać „na gorąco” komentarze głównych bohaterów tego wieczoru.

W dalszej części „Wieczoru wyborczego”, oprócz komentarzy ekspertów, uaktualniane będą wyniki wyborów - w tym m.in. wyniki z 50 proc. lokali wyborczych, a później z 90 proc., w oparciu o dane z tzw. „late poll”. Dzięki nim wiadomo będzie, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych województw, jak mężczyźni, a jak kobiety. Na kogo zagłosowali ludzie młodzi i starsi oraz mieszkańcy wsi i miast.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×