Wieczór z Gwiazdami Wiosna 2018

Polska 2008

Podczas uroczystej gali zaprezentowane zostaną propozycje repertuarowe emitowane wiosną na antenie Polsatu. Prowadzący opowiedzą o nowościach oraz zapowiedzą nowe odcinki znanych programów i seriali.

  • Gatunek: Rozrywka

Wieczór z Gwiazdami Wiosna 2018 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 03.03.2018 19:35

    Polsat

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas uroczystej gali zaprezentowane zostaną najważniejsze propozycje repertuarowe emitowane wiosną na antenie Polsatu. Prowadzący opowiedzą o emocjonujących nowościach oraz zapowiedzą nowe odcinki programów i seriali, które widzowie doskonale znają. Wraz z ekipą widzowie zajrzą za kulisy oraz na czerwony dywan, gdzie spotkają się z największymi gwiazdami.

"Wieczór z Gwiazdami" tradycyjnie już poprzedzi start nowej ramówki na naszej antenie. Podczas tej uroczystej gali zaprezentujemy najważniejsze propozycje repertuarowe tej wiosny w Polsacie, opowiemy o emocjonujących nowościach oraz zapowiemy nowe odcinki programów i seriali, które już doskonale znają i kochają nasi widzowie. Wraz z ekipą zajrzymy za kulisy oraz na czerwony dywan, gdzie spotykamy się z największymi gwiazdami, które zobaczymy tej wiosny w Polsacie – będą wśród nich m.in.: Popek, Beata Tadla, Jarek Kret, Renata Kaczoruk, Anna Guzik, Iza Miko, Barbara Kurdej-Szatan i Kacper Kuszewski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×