Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2019

Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2019, Polska 2019

Relacja z konferencji Polsatu, podczas której zostaną zaprezentowane nowości w wiosennej ramówce stacji. Widzowie zobaczą także uczestników kolejnych sezonów znanych programów.

  • Gatunek: Rozrywka

Wieczór z gwiazdami. Wiosna 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 01.03.2019 19:40

    Polsat

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z konferencji Polsatu, podczas której zostaną zaprezentowane nowości w wiosennej ramówce stacji. Widzowie poznają także uczestników kolejnych sezonów takich programów, jak: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo", dowiedzą się też, kto będzie zasiadał w jury "Śpiewajmy razem. All Together Now". Nie zabraknie również bohaterów znanych i lubianych seriali, jak: "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "W rytmie serca", "Ślad" i "Świat według Kiepskich".

Niezwykłe spotkanie z gwiazdami Polsatu podczas wiosennej konferencji ramówkowej. Poznamy m.in. uczestników "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Dowiemy się, czego na parkiecie boi się Agnieszka Radwańska oraz czyja mama popłakała się na wieść o tym, że jej dziecko wystąpi w tym tanecznym show. Spotkamy się też z nową jurorką programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" - Beatą Kozidrak oraz uczestnikami show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tego wieczoru nie może też zabraknąć ulubionych bohaterów przebojowych seriali Polsatu: "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "W rytmie serca", "Ślad" i "Świat według Kiepskich". Zobaczymy również, kto do nich dołączy w wiosennym sezonie. To będzie konferencja pełna gwiazd i najświeższych informacji o nowej ramówce Telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×