Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej

Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej, Polska 2015

W świątecznej odsłonie metamorfoz Dorota Szelągowska zaprasza do swojego domu. Prowadząca doradzi, jak w niebanalny i oryginalny sposób przygotować mieszkanie na święta Wielkanocne.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Rozrywka

Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Wielkanoc to szczególny czas. Świętom towarzyszy wiosna - okres, gdy wszystko budzi się do życia. Dorota Szelągowska znajdzie sposób na udekorowanie domu i przygotowanie się do świątecznego czasu.

Dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelagowska tym razem podpowie jak przygotować dom na nadejście wiosny. Będą wielkanocne dekoracje i porządki na kolejny sezon, układanie bukietów i nakrywanie do stołu. Nie zabraknie inspirujących i łatwych do wykonania pomysłów oraz praktycznych rad. Dorota pokaże jak stylowo i pięknie można celebrować świąteczny czas! W świątecznej odsłonie metamorfoz Dorota Szelągowska po raz kolejny zaprasza do swojego domu. W odcinku zobaczycie między innymi, jak w niebanalny i oryginalny sposób przygotować mieszkanie na Święta Wielkanocne. Pokaże, jak uporządkować przedświąteczny chaos i udowadnia, że stworzenie pięknych dekoracji świątecznych nie jest ani trudne, ani pracochłonne, a może być wspaniałym pomysłem na wspólną zabawę z całą rodziną. Podpowie także, jak efektownie i oryginalnie nakryć świąteczny stół, ozdobić dom kwiatami, oraz jak przygotować domowy ogród ziołowy. Wesołych świąt!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×