Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei

Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei, Polska 2021

W koncercie wezmą udział popularni wykonawcy reprezentujący różne pokolenia i style muzyczne. Wystąpią m.in. Alicja Majewska, Piotr Cugowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Roksana Węgiel, Pectus i Eleni.

 • Czas trwania: 8 minut, Gatunek: Koncert
 • Reżyseria: Bolesław Pawica
 • Prowadzący: Ida Nowakowska, Tomasz Wolny

Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Ida Nowakowska
 • Tomasz Wolny

Twórcy

 • Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei to niezwykła oferta muzyczna niosąca nadzieję i pokrzepienie. W koncercie biorą udział popularni wykonawcy, reprezentujący różne pokolenia i różne muzyczne style, a w repertuarze znajdą się ulubione, tchnące optymizmem piosenki, dodatkowo wzbogacone specjalnie chóralnym aranżem.

Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei to niezwykła oferta muzyczna niosąca nadzieję i pokrzepienie w trudnych czasach pandemii, która często uniemożliwia wspólne spędzenie świąt w rodzinnym gronie. Jest to okazja, aby poczuć moc wspólnoty, gdyż w trakcie koncertu widzowie będą mieli okazję do składania życzeń swoim bliskim, szczególnie tym, z którymi wciąż nie mogą bezpośrednio dzielić radości płynącej ze Zmartwychwstania. W koncercie wezmą udział popularni wykonawcy, reprezentujący różne pokolenia i różne muzyczne style, a w repertuarze znajdą się ulubione, tchnące optymizmem piosenki, dodatkowo wzbogacone specjalnie chóralnym aranżem. Koncert poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, a wśród zaproszonych artystów znajdą się m.in. Alicja Majewska, Piotr Cugowski, Staszek Karpiel - Bułecka, Roksana Węgiel, Pectus, Eleni, Andrzej Lampert, Anna Jurksztowicz, Alicja Tracz, Piotr Kupicha, Viki Gabor. Artystom towarzyszą na scenie chóry: Małe TGD, TGD, Sound'n'Grace, Gospel Rain.

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Udział w koncercie osób, które popierały marsze z błyskawicą?

  05.04.2021 20:19
 • Zed (gość)

  To są święta radości ze Zmartwychwstania, pajacu

  04.04.2021 13:43
 • Adve (gość)

  Tak bym traktował właśnie Twoją wypowiedź. To czas radowania się! Alleluja!

  04.04.2021 11:37
 • Dewotem nie jestem ale... (gość)

  Tance, hulanki, swawola, darcie mordy, zaspiewy, popisy szarpidrutow nie sa mile Panu w swieta jego meki i zmartwychwstania. Wystarczy proste Alleluja.

  04.04.2021 09:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×