Wielki koncert nocy letniej

Muzyka filmowa, Polska 2020

Wydarzenie plenerowe, podczas którego zostaną wykonane najpiękniejsze utwory z polskich filmów i seriali. Wystąpią między innymi: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder i Artur Gadowski.

 • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Koncert
 • Reżyseria: Bolesław Pawica
 • Prowadzący: Tomasz Kamel

Wielki koncert nocy letniej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Tomasz Kamel

Twórcy

 • Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wydarzenie plenerowe, podczas którego zostaną wykonane najpiękniejsze utwory znane z polskich filmów i seriali. Na scenie w Szczecinie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym, Alicja Szemplińska, Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski i Kamil Bijoś. Koncert wyreżyseruje Bolesław Pawica, w roli prowadzącego wystąpi Tomasz Kammel. Artystom towarzyszyć będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

Wyjątkowy letni koncert pod gwiazdami dla publiczności zgromadzonej na wodzie i przed telewizorami. 18 lipca 2020 roku w szczecińskim Porcie odbędzie się dwuczęściowy koncert z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artyści zaśpiewają najpiękniejsze i najbardziej ulubione przeboje znane z małego i dużego ekranu. Dzika polska przyroda, industrialna portowa przestrzeń oraz najpiękniejsza nadodrzańska architektura w tle to sceneria tego niezwykłego letniego koncertu. Pomysł wydarzenia jest odpowiedzią na sytuację związaną z pandemią, ale i na potrzebę wspólnego przeżywania sztuki, radowania się i rodzinnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Artystom na scenie towarzyszyć będzie niecodzienna widownia na wodzie, złożona z miłośników żeglarstwa. Koncert jest adresowany do szerokiej widowni, która docenia muzykę, dobrą zabawę i malownicze widoki. W koncercie biorą udział: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Schroeder, Monika Borzym, Igor Herbut, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Andrzej Krzywy, Andrzej Lampert, Artur Gadowski. Artystom towarzyszyOrkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia. W otoczeniu niezwykłej przyrody artyści wykonają najpopularniejsze, najbardziej ulubione piosenki z filmów i seriali, Koncert uzupełnią najpiękniejsze motywy muzyczne m. in. z "Nocy i Dni", "Ziemi Obiecanej", "Pana Tadeusza", "Stawki większej niż życie".

Komentarze

Skomentuj
 • Agh (gość)

  A dwa serduszka? Tragedia..

  18.07.2020 21:45
 • Kamilo (gość)

  Sory,Igor ale drugi utwór nie byl lepszy,moze powinienes sie bardziej trzymac oryginalu,pozdrawiam

  18.07.2020 21:16
 • Kamilo (gość)

  Igor herbut zepsul jeden z najpiekniejszych utworow,przykro.....

  18.07.2020 20:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 9.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×